rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kiemas | Įėjimas | Įšėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 557

Meilės : 464

Prisijungiau : 2014-06-12

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Kiemas | Įėjimas | Įšėjimas   Antr. 06 17, 2014 12:38 pm

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 557

Meilės : 464

Prisijungiau : 2014-06-12

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas | Įėjimas | Įšėjimas   Antr. 06 17, 2014 2:07 pm

Amelijai prisipažinus kokios būtų jos svajonės, Santiagas nudžiugo. Ir tiesą pasakius, ji buvo teisi. Jie to dar nebuvo darę vonioje, arba duše, abiejų kūnams tekant karštam vandeniui, ir taip dar labiau sukeliant romantikos kibirkštis. Plačiai, ir besimėgaudamas šypsodamasis, atsisuko į merginą. – Balandėle, tau nereikia drovėtis,- tarė meiliu balsu, ir netrukus ištraukė raktelius užgesindamas variklį. Langą taip pat uždarė. – Eime vidun, gana čia sėdėt,-netrukus pasilenkė bučinio, ir jį gavęs, išlipo, greit apeidamas iš kitos pusės, kad išleistų Ameliją. Viską padarius, netrukus rankose žvangant rakteliams, Santis su mergina vidutinišku greičiu žingsniavo iki namo, ir netrukus įėjo vidun.
Nors dangus jau buvo gerokai sutemęs, ir matėsi kelios žvaigždės, labai neryškiai, dar nebuvo vėlyvas metas. Įėjus vidun, vyras suvedė apsaugos kodą, ir automatiškai visur įsijungė šviesos. Taip jau buvo viskas ten sumontuota. Šis būdas ir nuo vagių apsaugo, jei pastarieji žinodami teisingą arba neteisingą kodą, įsibrauna vidu, įsijungia šviesos, kaip ir pranešimas, policijai, kad į namus įsilaužta. Jau kelis kartus buvo taip, tad ekipažas labai greitai atvažiuoja. Nėra ko stebėtis, kai Santiago namas tiesiog grūste prigrūstas visokiausio turto.
- Ilga diena šiandien buvo, tiek visko nutiko, bet dar šiek tiek liko,- tarė maudamasis nuo Amelijos striukę, ir ją pakabindamas visai šalia stovinčios pakabos, ant kurio kabėjo tik skybelė, kurią kažkada seniai dar Santiagas dėvėjo. Vyras mėgo gražiai rengtis. Antrame šio namo aukšte, kur yra jo miegamasis, iš jo yra durys į jo drabužių, batų, ir papuošalų spintą. Nors ten ir taip daug garsiausių firmų gaminių, bet labai dažnai Santiagas papildo turimą kolekciją. Vyras mėgsta naujoves, net nustebtumėt, pamatę kiek kai kurių nereikalingų daikčiukų galima rasti jo namuose.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 332

Meilės : 340

Prisijungiau : 2014-06-11

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas | Įėjimas | Įšėjimas   Antr. 06 17, 2014 6:30 pm

Mergina tik suraukė antakius ir papurtė galvą. Taip, drovėtis jai reikėjo ir ji tai puikiai mokėjo padaryti. Juk vaikinams patinka merginos, kurios yra tokios kaip ji - baikščios, žavios, mielos, bet Amelios vaidyba tik tai sugebėjo padaryti, tikrame gyvenime ji nebuvo tokia ir pats Santis tai žinojo. Kai vyras pasakė, jog einam vidun, mergina linktelėjo ir nusišypsojo. Vaikino namai ją labai seniai žavėjo, todėl ji ir laukė, kol tik įžengs ten. Davęs vaikinui bučinį, mergina palaukė, kol jis atidarys dureles, nes jeigu būtų pati išlipusi, Santiago tikriausiai būtų vėl ją pasodinęs į automobilį, apvežęs kelis kartus ir tada tikrai atidaręs merginai dureles. Vos tik jie atsidūrė prie namų durų, Amelia pradėjo dairytis. Jai visada patiko tokia prabanga, juk pati gyveno ne ką mažesniuose namuose prieš atvažiuojant čia, todėl kartais pasiilgsta visa to, bet jai labai gerai ir tame mažame butuke, kur ji laiminga leidžia dienas. Žinoma, kai ateina pas ją Santis, ji būna dar laimingesnė, - na, o kas liko, tai ir bus smagiausia dalis,- nusišypsojo ji vaikinui ir nusivilko striukę, kurią visą laiką buvo užsidėjusi ir greitai nusimovė savo batus. Tada tik pažiūrėjo į vaikiną, nusišypsojo jam ir nulėkė į svetainę.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas | Įėjimas | Įšėjimas   

Atgal į viršų Go down
 
Kiemas | Įėjimas | Įšėjimas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heart of Darkness :: Santiago Sterling-
Pereiti į: