rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 Ką šiuo metu galvoji?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Next
AutoriusPranešimas
Damon Salvatore
If you're going through hell keep going...
Damon Salvatore
Vardas : Gabrielė

Parašiau : 1324

Meilės : 918

Prisijungiau : 2014-05-17

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:06 pm

aš jaučiu viena laukiu naujo tvd sezono. žinau, jog bus šūdas, bet vis tiek laukiu
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:08 pm

Damon Salvatore rašo:
aš jaučiu viena laukiu naujo tvd sezono. žinau, jog bus šūdas, bet vis tiek laukiu
naah aš ir laukiu :DD man kažkaip nesvarbu, kad serialai nusivažiuoja vis tiek įdomu žiūrėti, jai jau pradėjau :D
Atgal į viršų Go down
HOD#24
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 158

Meilės : 70

Prisijungiau : 2014-09-12

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:12 pm

aš laukiu, nes man įdomu kas bus su Damon ir Bone :D
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:14 pm

žiauriai noriu, kad įvyktų Bamon :DDD
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If you're going through hell keep going...
Damon Salvatore
Vardas : Gabrielė

Parašiau : 1324

Meilės : 918

Prisijungiau : 2014-05-17

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:17 pm

būtų labai keista, bet man patiktų ;oo
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:19 pm

https://www.youtube.com/watch?v=2wH3KlsdzUw
va mano visi šipai :DD
norėčiau, kad taip baigtųsi :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:21 pm

Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
norėjau tą žaidimą sužaisti, o kaip tyčia jų nėra prie pc -.-

Ką žaist norėjai? o.O (smells potential material)
league of legends :DDD

What do you main? O.O (even more potetial smelled)
midą ir adc, nors buvo žiauriai ilgas nežaidimo laikas, tai dabar kaip loosere jaučiuosi nelabai išeina gerai žaisti :DD tu irgi nolifini ant to žaidimo? ;oo

Nesveikai no life'inu :| Dbr verkiu, nes intikas limituotas ir nebegaliu žaist. Bet planuoju ryt kažkur wifi nemokamą pagaut ir kapot :D Žinai... Kai kompą, ausines ir pelę perki pagal game'ą tai jau susimąstyt reik :D
ūūūūūūūū, kokiame leine ir kokiu čiampu labiausiai mėgsti geimint? :DD

Anksčiau (dar prieš du gerus metus) buvau total mid-laner ir labiausiai mylėjau Ahri. Tada ilgą laiką nebežaidžiau ir, kai vėl grįžau, toliau sėdėjau mide, kol nepapuoliau į tokią chebrą, kuri nepradėjo manęs prversdinėt bandyt naujus dalykus, tai dabar kaip kada :D Mide beveik nebesėdžiu, top'e main'inu Gareną, bet geriausiai gaunasi su premade jungler'iu - tada plays padarom :D Dažniausiai mane į kokį support'ą stato - tai mano Nami nieks neaplenks. Dievinu tą undinę <3 Aišku, kartais kokią Soraką paimu ar ką panašaus (nemėgstu tanky supportų kažkaip). Adc'inu tai su Ashe arba Quinn dažniausiai pastebėjau, nors nepripažinčiau to niekad :D Quinn tai labai įsimylėjus, tik kad savo smurfe ją turiu, o ne main'e, tai užknisa :D O pati?
Seniau tai žiauriai maininau Katarina mid, i mean išvis beveik tik su ja žaisdavau, net mokykloje mane draugai buvo pradėję vadinti Katarina :DDDD o dabar man mid fainiausias yra Ahri all the way, man atrodo nebūčiau pradėjus su ja tiek nolifint, bet kai man skiną padovanojo užsimaniau non-stop žaisti su tuos skinų, nes iškart pamilau :DD mėginau top'ą žaisti, bet vienintelis man patinkantis čiampas buvo Fiora, tai kelias savaites buvau pasinešus ant to, bet neilgai, nes supratau, kad Top'as ne man xd vėliau mėginau jungle........... užteko trejų kartų, pamačiau, kad nelabai sekasi ir šiaip nepatiko, vien pradžioje vaikščioti po tuos krūmus, tai mečiau tą eksperimentą. Ir perėjau prie botomo, supportą galiu imti, bet nesu tuo labai patenkinta, nes pradžioje veiksmo nebūna, kaip iš supportų seniau Sona labiausiai patiko, bet po jos atnaujinimo, kažkaip bullshit jai padarė, tai va nesenai Nami nusipirkau ir ji tokia fainutė (haha sutampa :D) ooo iš adc tai kažkada žiauriai gerai buvau įvaldžius Vayne, bet tada mečiau žaidimą ir negrįžau prie jos, kai išleido Quinn iš kart ją pamilau ir lengvai žaidėsi su ja ir tokia saugi, ypač kai w toks geras, bet perėjau prie Caitlyn, užvakar ant jos labai supykau, nesvarbu, kad aš lėvai žaidžiau, bet supykau ant jos ir dabar vėl mėginsiu grįžti prie Vaynes :D

Foxfire ar pop-star? High five blem už Ahri :D Ta tai mano meilė buvo dar prieš geim'ą patį, mat vien japonų mitologija besidomėdama įsimylėjau Ninetailed Fox mitus :D
Junglinu tai aš nebent su Fiddle :D Reik tik tanky toppą ar supportą turėt ir tada aš rami :D Ateinu į lane'ą išsivalau su ulčiu kitus ir tada toliau rami po savo ir priešo džiungles vaikštau :D
Jo, Sonos nerf'as tai man nesveikai nepatiko :| Kai tingėdavau skillshotus laidyt, tai ją paimdavau ir rami viena ranka žaisdavau :D O dabar net jos imt neapsimoka :|
Su Quinn po Ashės man taip patiko dėl to jos escape'o gero, negaliu :x Su Ashe be manos nepabėgsi ir tai, gerai kit'int su ja reik, o jei dar team'as map awareness neturi tai su ja nepažaisi :D Su Quinn daugiau šansų išlikt kažkaip :D
Mėgstu dar kokius netradicinius supportus imt ar carry :D Ar combo wombo daryt :D Lux ir Zyra, Nami ir Yasuo ar kas panašaus :D Su Ahri kartais adc einu, kad kitus panervuot :D Su Quinn į mid'ą :D Blem su ta pačia Ahri ir tope vs 2 atsilaikau jei labai reik rami :D Nami topą kažkada bandžiau tai o dieve brangus :D 19/2/16 :DDD Priešininkas vien tope žaisdavo, tai net jos skilus nelabai žinodavo :D Killai vienas po kito ėjo :D
Atgal į viršų Go down
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:23 pm

krč čia jūs jau vos posto ilgio pranešimus rašyt pradėjot, o kad ir kas ten parašyta, nieko nesuprantu :DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
HOD#24
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 158

Meilės : 70

Prisijungiau : 2014-09-12

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:24 pm

reiktų Bev perjungt, bet vargu ar išeis postą atrašyt ;))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:25 pm

Ai čia viskas apie žaidimą, kuris ble kai įtraukia, tai niekad nepaleis (jei su tinkama kompanija žaidi) :D

Karoč kaip noriu rpg'int nygaliūūūū :D
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
I was stupid to think that my life could be normal
Katherine Pierce
Vardas : Barba7

Parašiau : 2576

Meilės : 539

Prisijungiau : 2014-03-11

I was stupid to think that my life could be normal

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:27 pm

Damara Petrova rašo:
žiauriai noriu, kad įvyktų Bamon :DDD
O stūmė visi ant manęs kad juos šipinu
Atgal į viršų Go down
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:32 pm

ryt penktadienis.
net nesitiki.
per greitai savaitė praėjo.
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:37 pm

Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:
Damara Petrova rašo:
norėjau tą žaidimą sužaisti, o kaip tyčia jų nėra prie pc -.-

Ką žaist norėjai? o.O (smells potential material)
league of legends :DDD

What do you main? O.O (even more potetial smelled)
midą ir adc, nors buvo žiauriai ilgas nežaidimo laikas, tai dabar kaip loosere jaučiuosi nelabai išeina gerai žaisti :DD tu irgi nolifini ant to žaidimo? ;oo

Nesveikai no life'inu :| Dbr verkiu, nes intikas limituotas ir nebegaliu žaist. Bet planuoju ryt kažkur wifi nemokamą pagaut ir kapot :D Žinai... Kai kompą, ausines ir pelę perki pagal game'ą tai jau susimąstyt reik :D
ūūūūūūūū, kokiame leine ir kokiu čiampu labiausiai mėgsti geimint? :DD

Anksčiau (dar prieš du gerus metus) buvau total mid-laner ir labiausiai mylėjau Ahri. Tada ilgą laiką nebežaidžiau ir, kai vėl grįžau, toliau sėdėjau mide, kol nepapuoliau į tokią chebrą, kuri nepradėjo manęs prversdinėt bandyt naujus dalykus, tai dabar kaip kada :D Mide beveik nebesėdžiu, top'e main'inu Gareną, bet geriausiai gaunasi su premade jungler'iu - tada plays padarom :D Dažniausiai mane į kokį support'ą stato - tai mano Nami nieks neaplenks. Dievinu tą undinę <3 Aišku, kartais kokią Soraką paimu ar ką panašaus (nemėgstu tanky supportų kažkaip). Adc'inu tai su Ashe arba Quinn dažniausiai pastebėjau, nors nepripažinčiau to niekad :D Quinn tai labai įsimylėjus, tik kad savo smurfe ją turiu, o ne main'e, tai užknisa :D O pati?
Seniau tai žiauriai maininau Katarina mid, i mean išvis beveik tik su ja žaisdavau, net mokykloje mane draugai buvo pradėję vadinti Katarina :DDDD o dabar man mid fainiausias yra Ahri all the way, man atrodo nebūčiau pradėjus su ja tiek nolifint, bet kai man skiną padovanojo užsimaniau non-stop žaisti su tuos skinų, nes iškart pamilau :DD mėginau top'ą žaisti, bet vienintelis man patinkantis čiampas buvo Fiora, tai kelias savaites buvau pasinešus ant to, bet neilgai, nes supratau, kad Top'as ne man xd vėliau mėginau jungle........... užteko trejų kartų, pamačiau, kad nelabai sekasi ir šiaip nepatiko, vien pradžioje vaikščioti po tuos krūmus, tai mečiau tą eksperimentą. Ir perėjau prie botomo, supportą galiu imti, bet nesu tuo labai patenkinta, nes pradžioje veiksmo nebūna, kaip iš supportų seniau Sona labiausiai patiko, bet po jos atnaujinimo, kažkaip bullshit jai padarė, tai va nesenai Nami nusipirkau ir ji tokia fainutė (haha sutampa :D) ooo iš adc tai kažkada žiauriai gerai buvau įvaldžius Vayne, bet tada mečiau žaidimą ir negrįžau prie jos, kai išleido Quinn iš kart ją pamilau ir lengvai žaidėsi su ja ir tokia saugi, ypač kai w toks geras, bet perėjau prie Caitlyn, užvakar ant jos labai supykau, nesvarbu, kad aš lėvai žaidžiau, bet supykau ant jos ir dabar vėl mėginsiu grįžti prie Vaynes :D

Foxfire ar pop-star? High five blem už Ahri :D Ta tai mano meilė buvo dar prieš geim'ą patį, mat vien japonų mitologija besidomėdama įsimylėjau Ninetailed Fox mitus :D
Junglinu tai aš nebent su Fiddle :D Reik tik tanky toppą ar supportą turėt ir tada aš rami :D Ateinu į lane'ą išsivalau su ulčiu kitus ir tada toliau rami po savo ir priešo džiungles vaikštau :D
Jo, Sonos nerf'as tai man nesveikai nepatiko :| Kai tingėdavau skillshotus laidyt, tai ją paimdavau ir rami viena ranka žaisdavau :D O dabar net jos imt neapsimoka :|
Su Quinn po Ashės man taip patiko dėl to jos escape'o gero, negaliu :x Su Ashe be manos nepabėgsi ir tai, gerai kit'int su ja reik, o jei dar team'as map awareness neturi tai su ja nepažaisi :D Su Quinn daugiau šansų išlikt kažkaip :D
Mėgstu dar kokius netradicinius supportus imt ar carry :D Ar combo wombo daryt :D Lux ir Zyra, Nami ir Yasuo ar kas panašaus :D Su Ahri kartais adc einu, kad kitus panervuot :D Su Quinn į mid'ą :D Blem su ta pačia Ahri ir tope vs 2 atsilaikau jei labai reik rami :D Nami topą kažkada bandžiau tai o dieve brangus :D 19/2/16 :DDD Priešininkas vien tope žaisdavo, tai net jos skilus nelabai žinodavo :D Killai vienas po kito ėjo :D
pop-star, h5, su toks kietas tas skinas, kad negaliu vien backint labai faina, nes linksmą muzikėlę paleidžia :DDD man devyniauogeniai pradėjo patikti nuo pokemonų laikų:D tas Ninetales būdavo toks gražutis :D bet pagalvojus, gal visai ir mitologija įdomi :d ehh aš turiu tokį weird dalyką, kad su vyriškais čiampais nenoriu žaisti, tai visada bandau tik moteriškus :DD bet jo kai matai Fiddle jungle nieko gero negalima laukti, ypač su tuoj ulčiu taip gerai visus išvarto, ehh reiks tikrai man vėl ant to žaidimo surimtėti, nes per daug nevykelė jame jau jaučiuosi, ypač kai ranked pas mane dabar lieviausias iš visų draugų :D net gėda būtų pasakyti kokiame divizione.
Man gražiai Sona atnaujino, bet tas jos nerfas tiesiog per didelis, nu ultis vis dar mldc, bet pati tai jau nieko verta :DD Ashe buvo mano pirmas čiampas su kuriuo pabandžiau žaisti, omg ten buvo taip senai, tikrai turėtų būti prieš 3 metus, dar net nebuvo didelio pasirinkimo, mano pirmas pabandymas buvo per brolio acc, nesigaučiau žaidime, bet kažkaip užkabino mane vis tiek :D tai seniau ir imdavo į midą adc, o visi kiti šiaip bet kur shit maldavo, būdavo toks balaganinis žaidimas, bet visai nieko :DDD ooo įdomiai čia su tokiais kompo, kai žiauriai ėjau adc ir mano supp buvo Sivir, kartais tiesiog faina ten pradėt trollint, man juokinga kai kiti žmones taip žiauriai įsijaučia, ir griūna gyvenimas kai kažkas pradeda feedint :DD woow tikriausiai tada žiauriai gerai q- burbuliukus mėtai, aš kai iškarto nusipirkus mėginau man nelabai sekėsi juos pataikyti, bet ultis tai mldc :D
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:38 pm

Lydia Faye Elingston rašo:
Damara Petrova rašo:
žiauriai noriu, kad įvyktų Bamon :DDD
O stūmė visi ant manęs kad juos šipinu
nop, aš tau padėjau būti prieš visus juos, aš nestūmiau ;pp
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:39 pm

Marcellus Gerard rašo:
Ai čia viskas apie žaidimą, kuris ble kai įtraukia, tai niekad nepaleis (jei su tinkama kompanija žaidi) :D

Karoč kaip noriu rpg'int nygaliūūūū :D
ypač kažkada buvo toks išviso lol'o įkarštis ir gal kokius 6 žaidimus iš eilės iki 3 nakties :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:39 pm

nu nemaniau, kad kada rasiu žmonių žaidžiančių Lol'ą
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:40 pm

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Tumblr_n7ztfdXpbU1res0vyo4_250
Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 3889889598 Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 3889889598
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
I was stupid to think that my life could be normal
Katherine Pierce
Vardas : Barba7

Parašiau : 2576

Meilės : 539

Prisijungiau : 2014-03-11

I was stupid to think that my life could be normal

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:43 pm

Damara Petrova rašo:
Lydia Faye Elingston rašo:
Damara Petrova rašo:
žiauriai noriu, kad įvyktų Bamon :DDD
O stūmė visi ant manęs kad juos šipinu
nop, aš tau padėjau būti prieš visus juos, aš nestūmiau ;pp
Jie jėga būtų. 10x10n kartų geriau būtų už deleną
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:44 pm

Lydia Faye Elingston rašo:
Damara Petrova rašo:
Lydia Faye Elingston rašo:
Damara Petrova rašo:
žiauriai noriu, kad įvyktų Bamon :DDD
O stūmė visi ant manęs kad juos šipinu
nop, aš tau padėjau būti prieš visus juos, aš nestūmiau ;pp
Jie jėga būtų. 10x10n kartų geriau būtų už deleną
jooo :DDD
Atgal į viršų Go down
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:45 pm

noriu simsus pažaist.
kodėl aš juos ištryniau?
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:45 pm

dabar man atrodo 4-virti atsirado :DD
Atgal į viršų Go down
Orianna Gilbert
Innocent until proven guilty
Orianna Gilbert
Parašiau : 308

Meilės : 337

Prisijungiau : 2014-03-16

Innocent until proven guilty

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:47 pm

reiks Klausui kokį nors kerštą sugalvoti, tikrai
Atgal į viršų Go down
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:47 pm

yoooo atsirado :DDD
noriu :ooooo
bet in my dreams aš juos turėsiu :DDD
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:48 pm

Orianna Gilbert rašo:
reiks Klausui kokį nors kerštą sugalvoti, tikrai
prisidėčiau... :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1Kv. 09 18, 2014 8:48 pm

Christina Whitmore rašo:
yoooo atsirado :DDD
noriu :ooooo
bet in my dreams aš juos turėsiu :DDD
piratauk :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 11 Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Ką šiuo metu galvoji?
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1141Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Ką šiuo metu galvoji/ flūdas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heart of Darkness :: Nadia Petrova-
Pereiti į: