rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 Ką šiuo metu galvoji?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Next
AutoriusPranešimas
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:15 pm

Christina Whitmore rašo:
NORI PRIKOLO? IŠ DORIANO GRĖJAUS RAŠOM NE PENKTADIENĮ O PIRMADIENĮ!!!!!!!!!!!
NUSIŠAUSIU.  
gerai, kad draugė turi tą knygą ir paskolins man nes kitaip nežinau kas būtų :DDD
Dar nesu tikra, kad perskaitysiu ją :DDDD
o tada tikrai bus kaput.
ehh nepavydžiu, man pirmadieniui irgi meleonas nd vien iš anglų 10 psl iš pratybų uždavė, nes tik dabar davė jas tai mano, kad gali užduoti tiek savaitgaliui :DD
Atgal į viršų Go down
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:18 pm

tai man irgi meleonas nd.... jaučiu šiąnakt viską darysiu, kad savaitgalis laisvas būtų ir kad tik knygą perskaityti liktų. nes gi ryt į the maze runner eisiu :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:19 pm

fainai tau, norėčiau tą filmą pamatyti ;oo
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
I was stupid to think that my life could be normal
Katherine Pierce
Vardas : Barba7

Parašiau : 2576

Meilės : 539

Prisijungiau : 2014-03-11

I was stupid to think that my life could be normal

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:19 pm

Kodėl man taip nesiseka?
Atgal į viršų Go down
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:21 pm

Damara Petrova rašo:
fainai tau, norėčiau tą filmą pamatyti ;oo
tai norėjau su viena drauge varyti, bet ji persigalvojo ir nebe nori varyti. tai šiandien susirašiau su kita drauge ir ji pasiūlė nuvaryti tai sutikau :DDD
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:22 pm

Lydia Faye Elingston rašo:
Kodėl man taip nesiseka?
kas buvo, lav? :oo
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Katherine Pierce
I was stupid to think that my life could be normal
Katherine Pierce
Vardas : Barba7

Parašiau : 2576

Meilės : 539

Prisijungiau : 2014-03-11

I was stupid to think that my life could be normal

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:25 pm

Christina Whitmore rašo:
Lydia Faye Elingston rašo:
Kodėl man taip nesiseka?
kas buvo, lav? :oo
Visko buvo, karočia viskas sucks
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:36 pm

kaip ,,faina'' sirgti
Atgal į viršų Go down
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:41 pm

kas čia darosi, kad visi dabar serga? :oo
ok reikia jungti pc ir eiti.
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Svečias
Svečias
Anonymous

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:52 pm

Damara Petrova rašo:
Marcellus Gerard rašo:

Tai vava, kad popstar toks cute, o man jau Koi Nami super cute, tai norėjosi pavojingesnės, bet meh, dabar rami ir be skino kažkaip :D
Aaaaw kaip miela :D Blem turėčiau neribotą intiką tai rimtai priversčiau kokį ultrą vyrišką veikėją pasiimt :D Taricą blem xDDDDD oi :DDD
Tai va, o man žiauriai nesmagu žaist su flame'eriais... Dar su vienu lietuvio toių dramų apturėjau, tai kažkaip užraukiau reikalą aš su jais -.- Geiminu vien su švedais, kurie nesveikai gerai nusiteikę būna kažkaip, chatinam iki išnaktų visi ramiai ir vsio :D Nieks nepyksta, jei kas kur susimauna, nieks neurzgia dėl kokių nepataikytų skillshotų ar feed'ų :D Kartais paks'inam vienas iš kito, kartais kokį buff'ą nuvogiam, bet viską for fun darom :D
Nejuokauk tik :D "Nami įvaldžius" :DDDD Please :DDD Kai paskutiniu metu vien tūpus kombo darydavom, tai net nebepamenu, ką reiškia normalus žaidimas :D Kartais per daug balls'y būnu ir jei su adc ne premade'ai, tai kai įlekiu aklai į priešininkų komandą, o mano carry nusprendžia kaip tik tuo metu atsitraukt ir backint... o.O Būna visko :D Geriausi tai 'golden sushi plays', bet čia jau gėda prisipažint >.>"
10 valandų vis tiek dar nedaug palyginus :o

Labanaktukas ;**
aš norėčiau vos ne kiekvienam čiampui turėti skiną, bet kažkaip pirkti pačiai, tai kvailai atrodo, nes seniau kai būdavo starchat ir visokiuose tokiuose nesąmonėse leisdavau pinigus, durnos smegenelės dar buvo dabar kažkaip nėra taip :DD nes žinau, kad kažkada tikrai mesiu tą žaidimą, tai neverta xd Tariką? :DDDDDD gerai, kad bent ne kokį Ez'ą xD nah ant manęs tai nestumia, tikriausiai galvoja jei ką blogo pasakys ant manęs nežaisiu su jais :D o šiaip man tai juokinga kaip jie kitiems žmonėms tokias nesąmones rašo ir iš si dirbinėja, kaip tik linksma būna.
Čia švedai - lietuviai, ar su švedais angliškai susikalbi, ar išvis moki dar švedų kalbą? ;ooo arba kaip nefaina kai būdamas supp eini vardinti pavojingas vietas ir kaip tyčia priešų teemas visas ant tavęs, tada tiesiog būna.............. haha manau visiems yra buve siaubingai tragiškų žaidimų :DDD dar vakar kažkoks žmogus paėmė tą naują čiampą kur ką tik išėjo jungle vietą dar užėmė ir prifeedino iki 0/17 :DDDD kai visas teamas irgi kritom po kojom, pralošėm negyvai :D
o koks tavo rekordinis valandų skaičius? :D

Kiekvienam man kažkaip nesinori, mat yra ir orginalai kai kurių itin gražūs, ypač, kai dabar kiekvieną veikėją atnaujindinėja (Vayne, mano nuomone, tai galėjo neliest) :D
Savo pinigų aš irgi neleidžiu, vis kažkas dosnus pasijunta, išskyrus tą kartą, kai darėm "drunk league" tai tada prisipirkom RP ir pridovanojom vieni kitiem Mystery Skins. Taip ir Lux gavau, ir Gareno, ir dar kažkieno :D APart to iš principo atsisakau pinigus ant geimų leist :D
Taric'as ir Ez'as ultimate lesbian team blem :D Negaliu :DD
Tos mūsų 'stūmyklos' tai kažkaip labai nekaltos būna :D Bet jei jau AŠ keiktis pradedu, tai reiškias kažkas tikrai negerai :D Taip tai visada rami. Apart kokio 'fuck' ir 'shit' iš manęs nieko neišgirsi :D Bet blem kai pasiuntu... Kai išmuša iš vėžių koks idiotas, tai eina švilpt :D urzgiu net :D Tada jau prasideda "alright guys, let's do this and take this seriuosly or she will hunt us down" :DDD
Mes jei visi premade'ai būnam tai specialiai imam ką netradicinio ir vos tik žaidimas prasideda į all chat'ą "omg, report jungler, no take tanky" arba jei kas first blood'ą paima, tai priklausomai nuo to ar mes mirėm, ar priešininkas "report for ks" arba "report for noob" :D o realiai per pokalbį net apsiseilėję iš juoko :D
Aš su jais angliškai bandau susikalbėt. Kartais kai jau kantrybės nebeturim tai aš lietuviškai, jie švediškai ir pof, apsimetam, kad suprantam, tik paskui gaunasi, kad vienas drakoną ima, o kiti jau prie Barono xD
Oj jo... Kiekvieną kartą kai nusprendžiu face-ceckint skaudžiai nukenčiu :D Tai dabar visad su jungler'iu stengiuosi susitart, kad wardinu, kai jis mūsų džiunglių pusėj, kad jeigu ką - išgelbėtų. Mat su Nami tai dar gali pabėgt nuo tokių gank'ų, bet su Soraka tai tik mekent belieka :DD
Mano pats kiečiausias game'as buvo kai aš žaidžiau už Gareną tope, o prešininkas už Darių. Tai kažkaip nuo pat žaidimo pradžios abu atsargiai farminom ir žiūriu nei aš jam, nei jis man damage'o nė kiek nepadarėm. Sakau 'davai ramiai farminam ir nežudom vienas kito?' 'fuck yes' :D Buvom penki premade'ai, tai pasakiau visiems, kad jo neliestų. Susifarminam wave'ą ir tada šokam vienas priešais kitą. Ateina mano team'o jungler, pašoka su mum, atgal į savo džiungles išvaro. Priešininko team'as ten belenkaip užsišikęs, stumia ant jo, tas skersą dėjęs. Įspėja mane jei jo jungler ateina, aš laisvai jį sukapoju, kill'ų gaunu ir ramu :D Tas tuo tarpu toliau šoka :D 18 lvl dar nė karto nebackine, šokam :D Lane'ai kiti jau nustumti, jau ir mano team'as pyksta. Sakau sorry baby, gotta protect the base. Sako "varau ir aš su tavim" :D atsistojo prie nexuso ir bėgioja pirmyn atgal, tipo saugo :DDDD Galvojau numirsiu iš juoko :D bet blem apgavo mane, visi jau enemy base'e buvom ir sako "sorry my love, I have to do this or they will all report me" ir pradėjo nexusą atakuot :c širdis man plyšo :D Kuris dabar naujausias? Tas su kardu toks? Kur šiek tiek Xetrath primena, tik kad auksinis, joa? Ar dar naują išleido?
Rekordas prie Lolo? Kad be perstojo (kai tarpas mažesnis, nei 30 min) tai 20 valandų.
Rekordas šiaip prie game'ų - darėm maratoną 48 valandų tai blem :x vos nenumiriau :x po to visi smigom ant grindų :D
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 2:55 pm

Belieka rusų rinktis....Žiauriai nenoriu ,bet reikia -.-
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If you're going through hell keep going...
Damon Salvatore
Vardas : Gabrielė

Parašiau : 1324

Meilės : 918

Prisijungiau : 2014-05-17

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 4:48 pm

per savaitgalį reikia išmokti istoriją, parašyt anglų monologą, bio išmokti, knygą perskaityti, vairavimą mokytis.
great. sėdėsiu visą sekmadienį prie knygų ;o o tėvai nori savaitgalį į Palangą važiuot. nu ir gerai.
Atgal į viršų Go down
HOD#24
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 158

Meilės : 70

Prisijungiau : 2014-09-12

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 4:52 pm

o damn negaliu nustot šlamšt maisto ;D
Atgal į viršų Go down
Dovilės
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 142

Meilės : 12

Prisijungiau : 2014-08-23

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 4:54 pm

Jei tik nebūtų to dėstytojo rinkčiausi ispanų...et,kaip nenoriu į tą rusų
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If you're going through hell keep going...
Damon Salvatore
Vardas : Gabrielė

Parašiau : 1324

Meilės : 918

Prisijungiau : 2014-05-17

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 4:59 pm

ehhh
reikia nors pasimėgauti penktadieniu.
einu postus rašyt
Atgal į viršų Go down
Dovilės
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 142

Meilės : 12

Prisijungiau : 2014-08-23

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 4:59 pm

ironiška, taip visad norėjau ispanų, bet kai pasitaikė toks dėstytojas..
Atgal į viršų Go down
HOD#24
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 158

Meilės : 70

Prisijungiau : 2014-09-12

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 5:06 pm

“If my eyes could show my soul,everyone would cry when they saw me smile.”
― Kurt Cobain

oooooo....
Atgal į viršų Go down
Dovilės
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 142

Meilės : 12

Prisijungiau : 2014-08-23

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 5:12 pm

nemažai skolų žiūriu prisikaupė ;o
Atgal į viršų Go down
HOD#24
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 158

Meilės : 70

Prisijungiau : 2014-09-12

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 5:14 pm

tikriausiai aš vienintelė, kuri atsidarius skardinę kukuruzų juos taip šlamščia ;DD
Atgal į viršų Go down
Dovilės
If you're going through hell keep going...
avatar
Parašiau : 142

Meilės : 12

Prisijungiau : 2014-08-23

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 5:15 pm

nesvarbu, atrašysiu vėliau,dabar taip tingisi ir jėgų nėra..
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
I was stupid to think that my life could be normal
Katherine Pierce
Vardas : Barba7

Parašiau : 2576

Meilės : 539

Prisijungiau : 2014-03-11

I was stupid to think that my life could be normal

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 6:02 pm

Zjbs, supista nuotaika
Atgal į viršų Go down
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 6:14 pm

HOPE MIKAELSON rašo:
tikriausiai aš vienintelė, kuri atsidarius skardinę kukuruzų juos taip šlamščia ;DD
aš tai persikus taip ir ananasus :DDD nes kukurūzai ne man :D
Atgal į viršų Go down
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 7:12 pm

vėl pirkau šiandien sūrelių
ir gavau puponautą :DDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Henrik Mikaelson
When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge
Henrik Mikaelson
Vardas : Greta

Parašiau : 7185

Meilės : 3882

Prisijungiau : 2014-03-11

Meilė : Knock, knock. Who’s there? Love. Love who? Exactly.

When everything you love has been stolen from you, all you have left is revenge

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 7:18 pm

kokį gavai? ;ooo aš tik vieną turiu ;s bet noriu daugiau :D
Atgal į viršų Go down
Gabriela Castelo
If you're going through hell keep going...
Gabriela Castelo
Vardas : G.

Parašiau : 794

Meilės : 414

Prisijungiau : 2014-03-16

If you're going through hell keep going...

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1Pen. 09 19, 2014 7:30 pm

kaaaip karšta nuo arbatos
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką šiuo metu galvoji?   Ką šiuo metu galvoji? - Page 13 Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Ką šiuo metu galvoji?
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1341Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Ką šiuo metu galvoji/ flūdas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heart of Darkness :: Nadia Petrova-
Pereiti į: