rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Dvaro kiemas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
avatar
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

RašytiTemos pavadinimas: Dvaro kiemas   Pir. 04 13, 2015 4:04 pm

...

________________

«I'm bad behavior but I do it in the best way, I'll be the watcher of the eternal flame, I'll be the guard dog of all your fever dreams. I am the sand in the bottom half of the hourglass I try to picture me without you but I can't 'Cause we could be immortals Just not for long And live with me forever now, Pull the blackout curtains down, Just not for long.»
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://heartofdarkness.forumlt.com
Why raven is like a writing desk?
avatar
Vardas : Dana

Parašiau : 30

Meilės : 0

Prisijungiau : 2016-08-29

Meilė : Šitai mažei dar ne meilės galvoje. Kolei kas jai svarbiausi tėvai ir kiti giminaičiai

Why raven is like a writing desk?

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvaro kiemas   Tr. 08 31, 2016 7:51 pm

Hope jau nuo pat ryto sėdėjo namuose ir kaip gera mergaitė, buvo užsidariusi kambaryje ir stengėsi per daug nesigilinti ką likęs Mikaelsonų klanas veikia. Kambaryje daugiausiai laiko ji skaitė įvairias pasakų knygeles arba darė lėlėms šukuosenas. Galiausiai dienai einant į antrąją pusę, mergaitė nusprendė, kad jai trūksta oro namie ir eilinį kartą išsmuko laukan. Buvo visai lengva, nes visi veikė kas ką sau ir turbūt nė nepsayebėjo praeinančios rudaplaukės. Atsidūrusi lauke, Hope įkvėpė gaivaus oro ir nukeliavo kur akys veda. Dažniausiai jos vesdavo link gamtos, kur būdavo šiek tiek saugiau ir kur mažė galėjo veikti ką panorėjus. Retai ji miestan užklysdavo, nes ten atrodė per daug triukšmo. Beeinant per visokius laukus, kur žolės ūgiu bemaž prilygo Hope, ji pamatė seną apgriuvusį pastatą. Matyt tem būtą kažkokio dvaro. Šyptelėjus mergaitė paspartino žingsnį ir netrukus atsirado jau apgriuvėlio kieme. Vidun eiti jos niekas neviliojo, todėl tik metė nepatiklų žvilgsnį link įėjimo ir nusisuko. Kiemas atrodė lyg likę laukai tik matėsi, kad jis buvo atitvertas nuo likusio pasaulio, nors tos tvoros mažai jau buvo belikę. Pabraidžiojus per žoles, mažoji Mikaelson nieko gero nesugalvojo, todėl tiesiog klestelėjo ant žemės ir prisiskynė šiek tiek aplink ją esančių žolių ir ėmė pinti kažkokį vainiką. Nors vargiai tai mokėjo, bet tai ją keistai veikė ir netrukus ji visai prarado budrumą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Vardas : Ta pati teta Do^^

Parašiau : 120

Meilės : 30

Prisijungiau : 2015-05-21

Meilė : Kebabas su česnakiniu padažu

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvaro kiemas   Tr. 08 31, 2016 8:32 pm

Daktaro Weso jau seniai nebuvo Mystyc False,jis atklydo į Orleaną ,nes jį pasiekė gandai apie jo dukterėčią.Neseniai čia atvykęs sužinojo,kad ji kažkur šiame mieste.Pasirodo Whittemore pavardė čia gerai žinoma.Nenorėdamas per daug atkreipti dėmesio į save miestelyje kur knibždėtė knibžda vampyrų,Wesas pasišalino nuo miestelio centro ir pasuko gamtos pusėn.Jam reikėjo gerai apgalvoti veiksmų planą.Eidamas taku jis net gerai nežiūrėjo kur eina,tačiau stabtelėjo prie vieno architektūrinio statinio.Maxfieldą visada  domino senienos ir tirinėjimas,todėl jis patraukė būtent į tą pusę kur ir stovėjo tas milžiniškas,tačiau akį traukiantis statinys.Lėtai patraukęs kiemo vartus,Wesas jau ketino žengti į prieky,tačiau prieš akis iškilo mažos mergaitės vaizdas.Ar ji ne vaiduoklis? Ką vaikas veikia čia? Nusprendęs išsiaiškinti daktarėlis patraukė link Hope.Kažkaip keistai rami ji buvo,vaikai paprastai tokiose vietose  rodo baimę.
-Labas gražuole, ar tik nepasiklydai? ,- pasisveikino su mergaite kiek palinkęs arčiau jos ir stebėdamas ką ji daro.Ištiesų jam buvo keista,kad vaikas tokioje vietoje sėdi..Tikriausiai jos tėvai buvo labai nerūpestingi arba ši mergaitė tiesiog pabėgo iš namų.Kažkodėl šita mergaitė dabar jį sudomino labiau nei senas,priešais stovintis architektūrinis statinys į kurį Wesas daugiau nebekreipė dėmesio.Mergaitė regis buvo tokia užsiėmusi pindama tą vainiką,kad Wess nenorėjo jos trukdyti.Gana mielas vaizdelis, bet jam rūpėjo išsiaiškinti kas ji tokia,todėl nusprendė palaukti.Vistiek jis niekur neskuba.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Why raven is like a writing desk?
avatar
Vardas : Dana

Parašiau : 30

Meilės : 0

Prisijungiau : 2016-08-29

Meilė : Šitai mažei dar ne meilės galvoje. Kolei kas jai svarbiausi tėvai ir kiti giminaičiai

Why raven is like a writing desk?

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvaro kiemas   Tr. 08 31, 2016 9:12 pm

Hope tylėdama pynė vainiką. Iš pradžių sekėsi sunkiai, gėlės vis nutrūkdavo, todėl ji pirmąjį bandymą tiesiog numetė ir kurį laiką susiraukusi į jį žiūrėjo. Vis dėl to, netrrukus ji parinko daugiau gėlių ir pradėjo iš naujo. Sekėsi geriau ir mergaitės veide užsižiebė šypsena. Pasidarė smagiau ir Hope pradėjo mąstyti ką su vainiku darys. Gal padovanos mamai ar kažkuriai tetai. Arba tėčiui. Taip, ji padovanos tėčiui. Hope jau įsivaizdavo kaip jos rimtas tėtis, kurio visi bijo, atrodys su vainiku ir sukikeno. Staiga jos mintis nutraukė kažkieno balsas. Mergaitė iš karto pašoko ant kojų lyg pabaidyta stirna ir paėjo keletą žingsnių nuo nepažįstamojo.
- Nea, aš nepasilydau. O kas jūs toks?- paklausė ir primerkus savo mėlynas akeles įsisteibilijo į tą ateivį. Nebuvo labai patenkinta, kad kažkas jai sutrukdė. Jeigu būtų giminaitis, tai dar nieko, bet juk ji ėjo atokiau nuo civilizacijos, kad sutiktų kuo mažiau žmonių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvaro kiemas   

Atgal į viršų Go down
 
Dvaro kiemas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heart of Darkness :: Senas dvaras-
Pereiti į: