rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Klanai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
...there is power in self-sacrifice
avatar
Vardas : Ingrida

Parašiau : 1046

Meilės : 1353

Prisijungiau : 2014-04-29

Meilė : Šhipina Henliyah

...there is power in self-sacrifice

RašytiTemos pavadinimas: Klanai   Kv. 08 18, 2016 3:19 pm


The Harper Alliance


Itin gausi žmonių grupė, žinanti apie pasaulyje egzistuojančius antgamtinius reiškinius. Jų tikslas- atskleisti žmonėms tiesą apie egzistuojančius antgamtinius reiškinius. Kai kurie iš šių žmonių yra programuotojai, kurie sugeba įsilaužti į duomenų bazes ir perduoti informaciją žiniasklaidai. Be tiesos atskleidimo, dauguma šios grupuotės narių pasižymi dideliu noru išnaikinti visas antgamtines būtybes, šaltakraujiškai žudo jas, nes mano, kad pasaulyje joms nevieta. Dėl tokio požiūrio, jie tikrai nesibičiuliauja su supernatural, retais atvejais prašo the Ravenclaw coven pagalbos, bet tokiais atvejais jie šlykštisi tokiu savo poelgiu.
Išgalvotos merginos:: 1/3
Išgalvoti vaikinai:: 1/3


Aaliyah Skye WinhelsonChloe Bennet/ 20m. / M.F / Medžiotoja
Taken

Kaip turėtų jaustis žmogus, kuris nuolatos siekdamas vis to pačio vis negali atrasti tai ko ieško? Greičiausiai po kelerių metų viską mestų ir prarastų viltį. To nepasakytum apie Aaliyah. Mergina nuo 14likos metų vis mėgina surasti ką nors kas padėtų jai atrasti savo tėvus. Bet kokios informacijos ieškojimas merginai yra lygiai tas pats tarytum ieškoti adatos šieno kupetoj. Tačiau mergina nepasiduoda. Įstodama į The Harper Alliance. Savo puikiais sugebėjimais Alliyah ne tik kuo puikiausiai pritapo ir ne tik išmoko vis geresnių būdų kaip įsilaužti į sistemą, bet ir sužinojo apie egzistuojantį antgamtinį pasaulį. Nuo tos dienos merginai terūpėjo dar vienas dalykas: ji privalo atskleisti žmonėms tiesą.
Merginą tėvai paliko vos ką tik gimusią. Mat jie norėjo apsaugoti ją nuo šeimą lydinčio prakeiksmo. Tačiau jie net neįtarė, kad tas palikimas buvo jų klaida. Nes merginą jau tas pats prakeiksmas pradeda ją vytis...

David Felix WhitmoreVeidas/ 26m/ M.F/ Medžiotojas/ Grupuotės vadovas
OPEN

Gimė šeimoje, kuri turėjo ryšį su antgamtiniu pasauliu. Paprastiems žmonėms, tai tiesiog pavardė, žinomas universitetas... Tačiau antgamtiniam pasauliui Whitmore pavardė, reiškia tarytum prakeiksmą.
Vaikinas augo šioje šeimoje, kuri atlikinėjo bandymus su įvairiais antgamtiniais padarais. Ypač su vampyrais. Pirmuosius 18 savo gyvenimo metų vaikinas apie kitą, tamsią pasaulio dalį nieko neįtarė. Iki tol kol baigęs mokyklą laimingai įstojo į universitetą. Stebuklingai mirus jo tėvams- su dantų žymėmis ant kaklo vaikinui kilo daug klausimų. Kas? Kodėl? Kaip? Kodėl artimiausias žmogus- dėdė Wes Maxfield jam meluoja?
Tuomet galiausiai buvo atskleista, tikras šeimos paveldas, teoriškai galima sakyti papročiai. Tačiau faktas "kas mirtingųjų pasauliui negalima apie tai sužinoti" vaikinui nepatiko.
Todėl jis įkūrė šią grupuotę, kad visi iki vieno sužinotų koks pasaulis yra iš tikrųjų: šaltas, pavojingas, tamsus...

Lion's Horde


Lions Horde yra vilkolakių pack netoli Naujojo Orleano, jų nariai yra de Quincey šeima. Šis vilkolakių būrys nuo pat senų laikų yra pasišventęs išnaikinti visus vampyrus, taip pat didelis jų taikinys yra Red Knights, nes supranta, kad tokiems niekingiems vampyrams ypač neturėtų būti leista gyventi. Retkarčiais savo malonumui nužudo ir kitos rūšies antgamtines būtybes. De Quincey šeimos vilkams sunku valdyti savo pyktį, todėl kart nuo karto būna kokie nors incidentai. Taip, pat jie mėgina sukurti gryno ir švaraus kraujo genus, kad šis tęstųsi ir vilkai taptų karališkaisiais, todėl jie negali bičiuliautis su kitomis antgamtinėmis būtybė - tai yra uždrausta. Laiko uždarą savo ratą. Šiuo metu neseniai buvo nužudytas šios gaujos alfa, ir dauguma šeimos narių rungiasi dėl statuso. Nors statusas ir yra pažadėtas jau Theresos sužadėtiniui, bet kol neįvyko vedybos tol niekas nepatvirtinta.
Išgalvotos merginos:: 1/3
Išgalvoti vaikinai:: 1/4


Vardas, de QuinceyVeidas, Amžius, Miestas

Gražiai tariant galima jį vadinti didžiausiu šeimos psichopatu. Niekas apie jo būseną nežino, bet slapta vaikinas medžioja vienas, pagauna aukas ir jas kankina, mėgaujasi tuo. Jis yra žiaurus ir negailestingas, siekiantis savo tikslų. Jis turi asmenybės sutrikimų, paslėptas emocijas ir vaikino asmeninės stiprybės yra žiaurumas, grasinimai, smurtas. Dažnai sukelia žalą kitiems žmonėms. Bet prie visų apsimeta normaliu. Dabar jo tikslas yra greičiau pasinaudoti Theresa ir tapti gaujos alfa.

Theresa WelingtonLily James, 18, New Orleans
TAKEN

Theresa yra paskutinioji karališkosios vilkų šeimos palikuonė. Mat Welingtonų šeimos pack pasižymėjo tuo, kad net dieną galėjo virsti vilkais, kas juos paverčia stipriais plėšrūnais. Dar prieš mirštant gaujai, merginos tėvai susitarė su Lions Horde, kad vienas iš Alfos vaikų susituoks su ja. Pati mergina apie supernatural pasaulį beveik nieko nežino, o ir dar net nėra aktyvavusi geno. Todėl į Naująjį Orleaną atvyksta, vien dėl to, kad nori išpildyti tėvų norą.

The Ravenclaw coven


raganų visuomenė, kurios praktikuojasi tik juodąja magija. Dauguma jų burtų sudaro žmonių gyvybių ar gyvūnų paaukojimas, jie vagia ar atima galias iš kitų raganų. Šis coven pasižymi kaip vienas tamsiausių ir žiauriausių, nesigaili nei vienos gyvos būtybės ir yra pasiryžusios padaryti viską, kad tik sukauptų pakankamai galios prikelti Mirties valdovą, kuris padės raganoms pagaliau būti stipriausioms iš visų rūšių. Raganos magiją jau kaupia kelis šimtmečius ir šios yra gan arti savo tikslo. Todėl paskutiniu metu jų veikla sustiprėjo ir tik dar labiau sužiaurėjo. Taip pat aktyviai per visus metus ieško ir gaudo Henrik Mikaelson. Nori pagaliau atgauti kas priklauso joms.
Šį Coven sudaro tik penki asmenys, kurie pasižymi išskirtiniu ryšiu su tam tikru elementu, o visi suėję į vieną yra nenugalimas ratas. (tai yra kiekvieno nario magija stipriau, turi didesnį ryšį su vandeniu, žeme, ugnimi, oru ir dvasia.) Dvasios valdytoja buvo neseniai nužudyta Henriko, kai šiam reikėjo bėgti. Kol kas coven laikosi tvirtai ir semią galią iš mirusiosios raganos, bet žino, kad ilgai to daryti negalės ir kad privalės surasti asmenį, kuris perėmė dvasios galią ir privers prisidėti prie coven, kad vėl užpildytų ratą. Mat kiekvieną kartą, kai kuri nors iš raganų miršta, jos galia persiduoda kitam, nežinomam asmeniui, kad ratas niekada nežlugtų, nors pačios raganos jau nebuvo mirusios, kaip mažiausiai 100 metų, todėl nesitikėjo šios žūties.
Išgalvotos merginos:: 1/4
Išgalvoti vaikinai:: 1/1Floriana RavenclawAshley Benson, 25/100, N.O
Taken

Floriana, kaip ir visos kitos klano raganos sugeba valdyti vieną iš elementų. Jos išskirtinumas valgyti orą. Daugelis Ravenclaw raganų paprastai laikosi kartu, nes paprasčiausiai galvoja, kad buvimas nuolatos kartu gali padėti joms geriau apsiginti. Paprastai ir mergina laikosi kartu su jomis, tačiau kartais merginai reikia vienatvės, todėl paprastai ji imasi kiek sunkesnių užduočių, vien tam, kad galėtų atitrūkti nuo jų. Savo galią mergina laiko geriausia- mat prireikusi ji gali išsiurbti visą žmogaus  ar kito antgamtinio padaro esantį orą ir taip paprasčiausiai jį nužudyti ar susilpninti. Todėl kitų raganų apsauga jai buvo visiškai nereikalinga.

Orianna Gilbert
(Ravenclaw)Lily Collins, 19, Mystic Falls, Dvasia
TAKEN

Orianna yra Elenos pusseserė ir gyvena savo medžiotojos gyvenimą, kai ji buvo užkalbėta Klauso nužudyti Eleną, ši sužinojo, kad vampyrų kraujas merginos negali išgydyti, kas pasirodė keista, bet Orianna net nenutuokia, kad į ją kėsinasi dvasios galia ir kad jai mirus, ji įgaus šią galią.


Jack SamuelSean McLoughlin/ 26m/101m M.F/ Raganius/
TAKEN

Vienintelis klano raganius pasižymintis ugnies elemento valdymu. Tikriausiai niekas nenustebtu, kad būtent jis valdo ugnį, nes jo charakteris tikrai ugningas. Dažniausiai Jack laikosi išvien su kitomis raganomis, nes nuo mažens buvo mokytas, kad tik būnant kartu galima išlikti. Bet nors jis ir linksmas padaras, niekada nenustojantis šypsotis ir šiaip geros širdies, Jack tikrai galėtų sudeginti žmogų ir nejausti dėl to nė menkiausios sąžinės graužaties. Nors palyginus su kitomis koveno narėmis, raganius yra gailestingiausias iš visų.

Red Knights


Klyksmai, skausmas, mirtys atsiranda ten kur pasirodo ši brolija. Ką ji daro - sieja nesantaika, siekia pasitenkinimo sau, jiems nerūpi niekas kitas nei jie patys. Šią broliją ypač persekioja Lion's horde ir nori juos sutriuškinti, bet nepavyksta, nes jos nariai yra šaltakraujai žudikai, be sąžinės ar jausmų. Ją sudaro tik vampyrai ir ne bet kokie, o tie kuriuos pasirenka Henrik Mikaelson, jų vadas.

Išgalvoti vaikinai:: 4/4Henrik MikaelsonBrett Dalton, 19/1000+, New Orleans, Grupuotės vadas.
TAKEN

Vienas iš Mikaelson šeimos narių, nei vienas jo šeimos narys nežino, kad vaikinas išgyveno, teoriškai jis net neturėjo, bet kitos genties raganos išgelbėjo jį. The Ravenclaw coven, naudojo jį kaip neišsenkantį galios šaltinį. Turint savo kūne vilkolakių sukandžiojimų ir su burtais jis tapo hibridu. Nors daug metų, jis buvo varžomas raganų, vaikinui vis tiek pavyko pabėgti, bet to psichika jau buvo pakrikusi. Vampyras nematė gėrio, šviesos, vertybių. Jis buvo tikras tamsos įsikūnijimas, mat šis galėjo jaustis gerai, tik tada kai kažką skaudino, tarsi maitinosi kitų kančiomis.

Adrien Joe DurandHarvey Newton-Haydon,  22/850 m., N.O,
OPEN

Su Henrik susitiko prieš 150 metų. Pats veikėjas buvo galingas, stiprus, turtingas vampyras, turintis savo armiją bei gerą gyvenimą. Po vieno įvykio viskas pasikeitė, buvo nužudyta jo gyvenimo meilė. Todėl jį užvaldė blogis, kuris ilgai jį persekiojo. Kai susitiko su Henrik, abu vaikinai buvo pačioje blogiausioje būklėje, taip vienas kitą paskatino elgtis dar blogiau, taip jis prisijungė prie šios brolijos. Dabar jis žudo, apgaudinėja ir smaginasi. Bei siekia keršto, nes sužinojo, kas buvo jo mylimosios žudikas po šitiek metų.

Vardas,
pavardėVeidas, Amžius, Miestas,

Jis ir Henrik įkūrė šią broliją, tai buvo jų mintis kaip gerai praleisti laiką, skleisti visiems baimę, bei teikti sau vampyriškus pasitenkinimus. Tačiau kai vaikinas vos nežuvo, o Henrik sugebėjo jį išgelbėti, jis pasikeitė. Suprato, kad gyvenimas neturi būti toks žiaurus, todėl išmoko numalšinti kraujo troškimą, savikontrolės bei surado kitų gyvenimiškų pasitenkinimų be žiaurumo. Vaikinas mėgino atvesti Henrik į kelią irgi, bet nepavyko, nes Henrik dingo iš jo akiračio. Taip draugai daugiau nesimatė, jau kaip 500 metų, tiek pat laiko jis ir nebe priklauso brolijai, bet šis vampyras vis dar jaučiasi skolingas už išgelbėtą gyvybę, todėl karts nuo karto ieško draugo, kad galėtų jam padėti, bet vis prasilenkia.

Will LightwoodMatthew Daddario,  25/650 m., M.F/N.O,
TAKEN

Will susipažino su Henriku maždaug prieš 600 metų. Po susipažinimo su juo- Willo gyvenimas tarytum apsivertė aukštyt kojom. Iki tol vaikinas buvo ganėtinai geras, iš esmės nekenčiantis savo prigimties ir tai, kad jis tapo šlykščiu monstru. Kitaip negu daugelis jis nesimėgavo lengvu gyvenimu. Mat nuo vaikystės vaikinas buvo mokomas, kad dėl visko reikia sunkiai dirbti. Todėl šis naujas gyvenimas jam buvo kančia, prakeiksmas...Tačiau atsidarus Henrikui, po truputį jis tapo šaltakraujis, dėl nieko nebesirūpinantis. Ir šitam jo pasikeitimui užteko vos vieno mėnesio. Tuomet jis be gailesčio nužudė savo merginą šitaip įrodydamas ištikimybę Henrikui.


________________
The past is haunting me
The girl inside me tries to run away, to find a way out. She calls for help but no one seems to care. She keeps on running from this crazy life. Never sees the light.


Paskutinį kartą redagavo Aaliyah Skye Winhelson, Sk. 08 28, 2016 10:34 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
People who sleepwalk literally follow their dreams.
avatar
Vardas : Gustė

Parašiau : 295

Meilės : 90

Prisijungiau : 2014-06-11


RašytiTemos pavadinimas: Re: Klanai   Sk. 08 28, 2016 10:07 pm

Pridėkit prie The Ravenclaw coven    Dėkui  
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
...there is power in self-sacrifice
avatar
Vardas : Ingrida

Parašiau : 1046

Meilės : 1353

Prisijungiau : 2014-04-29

Meilė : Šhipina Henliyah

...there is power in self-sacrifice

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klanai   Sk. 08 28, 2016 10:09 pm

tuoj :**

________________
The past is haunting me
The girl inside me tries to run away, to find a way out. She calls for help but no one seems to care. She keeps on running from this crazy life. Never sees the light.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Klanai   

Atgal į viršų Go down
 
Klanai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heart of Darkness :: Sveiki atvykę! :: Between hello and goodbye is I love you :: Personažų sąrašas-
Pereiti į: