rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Mažas namelis miške

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
I was stupid to think that my life could be normal
avatar
Vardas : Barba7

Parašiau : 2576

Meilės : 539

Prisijungiau : 2014-03-11

I was stupid to think that my life could be normal

RašytiTemos pavadinimas: Mažas namelis miške   Pen. 03 14, 2014 11:05 pm

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Vardas : Mozėjus

Parašiau : 439

Meilės : 914

Prisijungiau : 2014-06-02

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Antr. 06 03, 2014 8:10 pm

Gražus vakarėjantis oras ir didelis nuobodulys ilgai Silo nelaikė užrakinto name. Tiek daug visko nutiko, kad jam buvo privalu pramankštinti stangrų subiniuką ir didelius raumenis. tad vaikštinėjo sau ramus po miškelį ieškodamas nuotykių ar kokių užsilikusių žmogienų. Už akių užkliuvo gan mažutėlis lyg ir negyvenamas namelis. Šiek tiek apgriuvusios sienos jį įkūnyjo tarsi vaiduoklių namą. Juk šito vaikinas ir ieškojo, kažko įdomesnio nei kvailos Mystic Fallso kavinės ar parkelis. Nieks nesako, kad jam čia nepatiko - pats supernaturalių įvykių sūkurys, o ir keleta reikalų ir nesuvestų sąskaitų su čionykščiais turėjo. Šiek tiek persibraukęs su žele patvarkytą ševeliūrą šis įžengė į namelį. Už akių užkliuvo aptrupėjusios sienos ir sulūžę daiktai. Didelio dėmesio į voriukus ir voratinklius jis nekreipė tad tiesiog vaikštinėjo ir žiūrinėjo. Nebus jis kaip kokia boba kuri bėgtų vien tik pamačius mažą voriuką pabaisiuką. jis gi vyras mūras ąžuolas, ar kaip ten vadinsi taip nepagadinsi.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Do you honestly believe that I don't have a plan B?
avatar
Parašiau : 262

Meilės : 160

Prisijungiau : 2014-05-19


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Antr. 06 03, 2014 8:34 pm

Amara ilgai bastėsi gūdžiuose miškuose nerasdama sau vietos. Ten, kur pirmiausiai ji atsidūrė po susitikimo su Silu, Salvatore namuose, mergina neilgai užsibuvo ir pabėgo. Na, nemanau, kad kam nors tai yra keista, gi tame name gyvena krūva jai nepažįstamų žmonių, o viena iš jų yra identiška jai, o vienas vaikinas yra identiškas jos gyvenimo meilei - Silui, o tokiai kiek nuo viso gyvenimo atsilikusiai moterėlei kaip Amarai šitas reikalas pasirodė per daug keistas. Tad ji susidėjo savo daiktus, kurių neturėjo, ir tik pamačiusi progą pabėgo iš jų. O po to tikriausiai niekam neaišku, kaip Amara išvis išgyveno. Kelis kartus jos nepartrenkė mašina, mat ir šis objektas 2000 metų senumo moterai kiek nežinomas daiktas. Kuo mito irgi visiems paslaptis, bet užsikūrė tuose miškuose kelis kartus laužą ir pasikepė iš kažkur gautos mėsos. Tad šios dienos merginai tikrai nebuvo vienos iš lengvųjų. Mergina klaidžiodama miške pamatė kažkokį mažą neaiškų namelį. Šiaip tokia baili mergina kaip Amara į tokį nė už ką neeitų, bet dabar, kelias dienas dalyvavus "Išlikimo" realybės šou ši pastogė merginai pasirodė Dievo dovana jai. Ji greitai įėjo į namelį ir vos peržengus slenkstį ji pamatė tuos puikiai pažįstamus veido bruožus. Nors pirmiausiai ji abejojo, ar čia visgi yra baisusis Silas, nes gi neseniai ji matė identišką vaikiną jam, o iš stipraus žėlės kvapo buvo sunku ką nors spręsti, bet neilgai trukus mergina visgi suvokė, kad čia tikrai jos gyvenimo meilė. Ir visgi jį pamačius merginos kūną sukaustė baimė.
-Silai?
Na, manau nekeista, kodėl mergina bijojo. Juk per paskutinį jų susitikimą mergina tiesiog paėmė ir įsmeigė savo iltis į šio jaunuolio, nors ne visai, kaklą. Žavus poelgis savo vienintelei gyvenimo meilei. Ir mergina žinoma manė, kad jis yra dėl jos supykęs, nes juk neieškojo jis jos, ir abejotina, ar jai dabar jos žavus Dobrevos veidas padės. Taigi, mergina stovėjo tarpdury beveik nejudėdama, tik žiūrėdama į savo vyrą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Vardas : Mozėjus

Parašiau : 439

Meilės : 914

Prisijungiau : 2014-06-02

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Antr. 06 03, 2014 8:57 pm

žiūrinėdamas šiek tiek senoviškus daiktus jis pajuto stebimas. Žinodamas jog šiame miestelyje turbūt niekada nebūni vienas jis per daug nenustebo. Pagaliau atėjo jo nuobodulio išgelbėjimas, tik šis dar nežinojo koks. Greitai pakėlęs savo deimančiukus jis pažvelgė į iki skausmo pažįstamą veidą. Visiškai nesitikėjo jog prieš jį stovi jo viso gyvenimo ir kančių kaltininkė, galvojo jog ši senai mirus, tad uždaręs savo skausmą jis stengėsi apie ją nebegalvoti.
- Kartais jūs antrininkės mane labai pykdot.. Kas kartą reikia atspėjinėti kuri gi stovi prieš mane.- tyliai gan viliojančiu balsu prabilo. kadangi buvo jau šiek tiek įgudęs, suprato jog prieš jį stovėjo žmogus. Tyliai murktelėjo ir priėjo arčiau merginos kuri kad ir kaip keista atrodė šiek tiek išsigandusi. Su ranka švelniai perbraukė per ilgus plaukus.
- tiesiai mirčiai į glėbį , Katerina.- nusišypsojo gan švelnia šypsena. a ką gi jis žinojo vargšas, jog prieš jį stovi visai kitas asmuo. Pažvelgęs į jos akis, pastebėjo kažką kitokio nei kitos antrininkės turėjo , bet didelio dėmesio į tai neskyrė. Visai atsipalaidavęs bičelis buvo, tad nieko keista jog sumaišė identiškai atrodančias merginas. Jau namelis ar kas nors kita jam neberūpėjo, prieš jį stovėjo žaisliukas, su kuriuo buvo galima ką nors įdomaus nuveikti, tad to jis ir laukė.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Do you honestly believe that I don't have a plan B?
avatar
Parašiau : 262

Meilės : 160

Prisijungiau : 2014-05-19


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Antr. 06 03, 2014 9:22 pm

Amara stovėjo žiūrėdama į Silą nelabai suprasdama, ką jis sakydamas turi omenyje. Mat žodį antrininkės ji yra girdėjusi būdama tame gūdžiame Savatore namo rūsyje, bet ką jis reiškė, ir kad tai paaiškina jos ir kažkokios Elenos Gilbert panašumą mergina nežinojo. Ji net nenutuokė, kad ji yra viso to vienodų veidų reikalo kaltininkė. Stebėjo mergina savo vyrą artėjantį link jos ir lygino su tuo vyru, su kurio susipažino senovės Graikijoje. Žinoma, skirtumų buvo tikrai nemažai, ne tik tai, kad jo šukuosena dabar kitokia, bet ir jis pats kaip žmogus pasikeitė. Nieko keista, ne viena Amara akmenimi prabuvojo tuos 2000 metų, ne ji viena pasikeitė. Nors jos pasikeitimą galima buvo apibrėžti kaip šiokį tokį nuprotėjimą bei perdėtą bailumą. Kai Silas perbraukė merginai per plaukus jis net nesuvokė, kokie jausmai lydėjo šį gestą Amaros viduje kaip ir nesuvokė, kokia moteris čia prieš jį stovi. Bet visokius gražius jausmus išmušė tas keistas Silo pasakymas.
-Kas yra ta Katerina? - mergina tikrai sutrikusi paklausė. Žinoma, kad ji nežinojo apie Kateriną Petrovą, mat ir Elenos Gilbert, vienintelės jai žinomos antrininkės, vardą mergina sunkiai atsimintų. Po kelių akimirkų Amara pradėjo suprasti, kad jis tikrai jos neatpažįsta ir iš dalies, kažkur giliai giliai įsižeidė. Jie tokias meiles vienas kitam prisiekinėjo, Silas atsibudęs iš savo atostogų kalnus vertė kad galėtų numirti ir su Amara pomirtiniame pasaulyje pagyventi, o dabar, kai ši stovi šalia jo jis jos neatpažįsta, ir dar maišo su kažkokia Katerina. Į mirties glėbį? Nejau Silas nori kažkokią Kateriną nužudyti? O tai kiek išgąsdino merginą. Na, kai ji buvo inkaras ji žinojo, kad Silas nužudė medžiotoją, bet mergina sugebėjo tai pateisinti, nes jis nelabai suprato ką darė, o tiesiog gėrė jam duotą kraują. Bet dabar jis tikrai nori kažkokią merginą nužudyti, tad tai tikrai išgąsdino merginą ir ji atsirėmė į uždarytas namelio duris kiek prisispausdama prie jų, kad toliau nuo meilės būtų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Vardas : Mozėjus

Parašiau : 439

Meilės : 914

Prisijungiau : 2014-06-02

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Antr. 06 03, 2014 9:39 pm

šiek tiek nesuprasdamas merginos veiksmų šis kiek pasimetė, kas būna tikrai labai retai, ir kilstelėjo gražiai išriestą antakį. Kas gali šiame mieste nepažinoti Katerinos? Nebent koks naujas asmuo, o tai reiškia jog prieš jį nestovėjo nei viena iš jam žinomų antrininkių. Šiek tiek susipainiojo, kaip kartais gerai, kad jo antrininkų yra tik du , o šitos merginos meleonas gražių žmogučių su didelėmis rudomis akimis. Bet jis yra Silas , ir jis retai kada pasimeta, ir visada išsisuka iš padėties. Aišku iš karto pagalvojo apie Amarą, savo mergaitę, tačiau ši viltis greitai žlugo. Po to, ką ji padarė, jis abejojo ar galėtų taip ramiai stovėti prieš jį, nors baimė akyse šiek tiek atitinka situaciją. Vaikinas neatsitraukė kaip tai padarė mergina o dar ir priėjo šiek tiek arčiau jos, norėdamas pagąsdinti.
- jei nesi nei Katerina nei Elena, tai kas tada esi? - aišku jis nepagalvojo iš kur mergina žino jo vardą. Jam atrodo jog jis šio miestelio sensacija ir visi jį žino ir kaip per Harį Poterį , šiek tiek bijo tarsi kaip Voldemorto. Tai jam kėlė jaudulį ir aišku tuo pačiu metu jis linksminosi. Kaip kartais gerai būti blogiuku.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Do you honestly believe that I don't have a plan B?
avatar
Parašiau : 262

Meilės : 160

Prisijungiau : 2014-05-19


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Antr. 06 03, 2014 10:00 pm

Silui žengus dar vieną žingsnį link Amaros mergina dar labiau prisispaudė prie durų. Merginai darėsi vis baisiau, mat Silas tikrai ją gąsdino, be to, ir be šitų grėsmingų judesiukų mergina bijojo visgi dėl savo poelgio jam. Mergina, nors visą laiką nežiūrėjo tiesiai vaikinui į akis, jam paklausus kad jį tokia ji pakelė savo bailias akeles ir žiūrėdama tiesiai į Silą pasakė:
-Amara.
Ir tai pasakius mergina nebenuleido savų rudų akių, o nežymiai tirtėdama laukė vaikino reakcijos. Žinoma ji nesitikėjo, kad ši bus gera, bet ji naiviai tikėjosi, kad jis jos nenužudys, nors iš kitos pusės, Amara norėjo mirti. Juk dabar ji gyveno vien dėl to, kad įsitikintų, ar Silas mirė po tokio Amaros išpuolio, ar jis gyvas ir sveikas, o tada, ji visada manė galėsianti ramia širdimi atimti savo gyvybę ir palikti šį žiaurų pasaulį. Taigi, iš dalies jai nebuvo ko bijoti, bet tada vėl pamąsčius ar yra žiauresnis būdams mirti, nei kristi nuo savo mylimojo rankos? Tikriausiai ne, ir dėl to tamsiaplaukė mieliau norėtų pati sau menką savo gyvybę atimti, nei tai padarytų vyriškis, stovintis prieš ją priešais. Taigi, mergina sugrįžusi į realybę iš savų apmąstymų be jokios minties galvoje toliau stovėjo prisispaudusi prie tų durų ir žiūrėdama į Silo veidą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Vardas : Mozėjus

Parašiau : 439

Meilės : 914

Prisijungiau : 2014-06-02

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Antr. 06 03, 2014 10:32 pm

Stebėdamas prisispaudusią merginą jis jau planavo šiek tiek atsitraukti. Nėra Silas kažkoks tai tironas, kad nekaltas mergeles gąsdintu. Išgirdęs vardą kurį mažiausiai tikėjosi jis nebežinojo ką daryt, tad instinktyviai sugriebė merginą už pečių kiek stiprokai ir įsispoksojo į ją.
-Ama.. .ara? - jau seniai buvo susitaikęs su ta mintimi, jog ji nusižudė ar šiaip mirė. Kątik pabudusiai po tiek metų tikrai yra tikras išgyvenimas ypač tokiame miestelyje. Jau buvo jis ir atgėręs ir atdepresavęs visą šitą įdėją. odabar ši lyg niekur nieko atsiranda tiesiai prieš jį. Nors iš dalies jis šiek tiek griežė dantį, jog ji pasinaudojo juo , dėl savų tikslų, kol vaikinukas viską darė tik dėl jos. Atsiduręs tokioje situacijoje jis nebežinojo nei ką jai pasakyti nei ką daryti. Tad tik stovėjo sustingęs laikydamas Amarą ir žiūrėdamas į šokoladines akis. vis dėlto ji nėra tokia silpna kaip jis tikėjosi, jei sugebėjo išgyventi iki šios akimirkos.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Do you honestly believe that I don't have a plan B?
avatar
Parašiau : 262

Meilės : 160

Prisijungiau : 2014-05-19


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Tr. 06 04, 2014 3:55 pm

Silas atrodė tikrai nustebęs o tai reiškė, kad jis nemanė, kad mergina vis dar vaikšto šia žeme. Dėl to mergina pasijautė iš dalies kiek geriau, mat suprato, kad Silas jos neieškojo ne todėl, kad dabar jis nekenčia šios merginos. Jis jos neieškojo todėl, kad nežinojo, ar ši brunetė yra gyva. Kai SIlas sugriebė ją jai šiek tiek skaudėjo, nes visgi, ši mergina yra tikrai trapi, bet prie skausmo būdama inkaru ji priprato, tad ji neinkštė, kad jai skauda, o tiesiog pakėlė rankas ir švelniai suėmė Silo rankas taip tikėdamasi, kad jis bent kiek jas atpalaiduos.
-Taip, Amara. Aš gyva, Silai.
Jai tiesiog neliko žodžiu ir mergina nevalingai nusišypsojo žiūrėdama į jį. Kai esi taip įsimylėjęs ką nors, kaip Amarą myli Silą, tai tikriausiai to žmogaus žvilgsnis gali užburti bet kurioje situacijoje, kaip buvo dabar. Jis gyvas ir sveikas, ir stovi dabar priešais ją, ko daugiau Amara norėjo? Jai to pakako kad galėtų paskęsti Silo žvilgsnyje ir kelias akimirkas nieko negalvotų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Vardas : Mozėjus

Parašiau : 439

Meilės : 914

Prisijungiau : 2014-06-02

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Tr. 06 04, 2014 8:08 pm

Turbūt prieš jį stovinti mergina yra vienintelė kuri turi tokį didelį poveikį Silui. Tik ji gali jį paversti vaikščiojančiu Tedžiu Bear'u, tik dėl jos Silas tampa švelnesnis ir kur kas mandagesnis. visiškai užmiršęs ką reiškia būti mylimas Amaros, jis apako nuo savo didybės ir tapo tarsi vaikščiojančiu Dievuku , kuris gąsdina kiekvieną pasimaišiusį kelyje. Ir štai dabar prieš jį stovi mergina, ir jam iškyla didelė dilema ką daryti.
- Kodėl taip padarei?.- visiškai rimtai ir gan rūščiai pažvelgė į ją. šiuo klausimu jis norėjo suprasti, kodėl ji atsidūrus Silo glebyje vis dėlto pasinaudojo juo, ir norėjo pasitraukti iš gyvenimo. Kodėl po dviejų tūkstančių metų vienumos, vėl susitikus ši deda į kojas ir dar labiau skaudina vaikiną. Giliai širdyje jis jau šiek tiek pasijuto kaip turbūt ir jaučiasi jo antrininkas Stefanas. Ilgą laiką jis tyčiojosi iš jo o dabar pats atsidūrė tokioje situacijoje. Vis dar neatleido savo gniaužtų, nes dar nesuprato ar jis nori ją pamokyti smurtu ar apkabinti didele meile.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Do you honestly believe that I don't have a plan B?
avatar
Parašiau : 262

Meilės : 160

Prisijungiau : 2014-05-19


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Tr. 06 04, 2014 9:12 pm

Klausimas buvo išties stiprus. Kodėl ji tai padarė? Todėl, kad ji savanaudė. Taip ji apie save mano nuo to įkandimo. Visą savo normalų gyvenemėlį pragyvenusi kaip vienas iš nesavanaudiškiausių padarų per visą istoriją ji sugebėjo padaryti vieną iš savanaudiškiausių poelgių istorijoje.
-Aš tiesiog... nebegalėjau taip gyventi. Ketsija sukūrė tokį pragarą, kad visus tuos metus aš svajojau tik numirti,- iš tiesų, ji teisinosi labiau sau, o ne Silui. Ji norėjo rasti bent kažkokią pateisinamą priežastį savo poelgyje, bent kažką, kas leistų negalvoti apie save taip blogai, kaip dabar mergina galvoja. Bet ji pati nelabai patikėjo, nors priežastis buvo įtikinama, bet Amara dabar apie save kiek per blogai manė, kad pati tuo patikėtų. Vis dar jausdama, kad jos pečiai yra vis dar spaudžiami Silo, jis juos gal net labiau pradėjo spausti, nes skausmas buvo didesnis, mergina tiesiog nuleido savo rankas ir nejudėdama toliau žiūrėjo į savo vyrą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
If you're going through hell keep going...
avatar
Vardas : Mozėjus

Parašiau : 439

Meilės : 914

Prisijungiau : 2014-06-02

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   Kv. 06 05, 2014 12:16 am

Beklausydamas gan vargano pasiteisinimo jis šiek tiek šyptelėjo. Tai buvo kvaila, o praleidus tiek laiko atskirai norėjosi tą laiką užpildyti. Na bet šiuoje situacijoje jie tikrai neturėjo viso pasaulio laiko - kaip kadaise. Atleidęs savo gniaužtus jis šiek tiek pasitraukė nuo jos. Ir štai kabum prasideda telenoveles. Silas jau tiek pažengęs į priekį, tiek žmonių gyvenimų sugadinęs tikrai nenorėjo gryžti prie senojo gerojo vaikinuko vaidmens. Ir tikrai jokia mergina to nepakeis, net jei ji būtu pati Amara.
- tai kvaila. ką dabar žadi daryti? kodėl vaikštai šia žeme?- nenorėjo jog tai skambėtų kaip kažkoks priekaištas ar net grąsinimas, bet ištarus šiuos žodžius būtent taip ir atrodė. Jam buvo labai įdomu, kaip ji sugebėjo išgyventi, ir ar pamatė kokio stuffo šis miestas yra priveisęs. Palaikydamas tam tikrą atstumą Silas laukė atsakymo ar pasiteisinimo, ir žinojo jog prieš akį laukia tikrai ilga naktis, kupina liūdnų pasipasakojimų. Ech, jei tik ji sužinotu kokių nesąmonių Silas yra pridaręs.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažas namelis miške   

Atgal į viršų Go down
 
Mažas namelis miške
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heart of Darkness :: Nadia Petrova-
Pereiti į: