rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 in/out

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
If you're going through hell keep going...
Vardas : Kice Erikuce

Parašiau : 231

Meilės : 25

Prisijungiau : 2014-03-16

Meilė : kol kas labai protinga ir neįsivėlus į tuščius meilės reikalus.

If you're going through hell keep going...

RašytiTemos pavadinimas: in/out   Sk. 05 18, 2014 12:54 pm

..
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
People who sleepwalk literally follow their dreams.
avatar
Vardas : Gustė

Parašiau : 295

Meilės : 90

Prisijungiau : 2014-06-11


RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 11:58 am

Dideliais žingsniais Sage atkaukšėjo prie didingai atrodančio namo. Iš pat pradžių galvojo jog sumaišė adresus, tačiau pažvelgusi į lentelę ant namo kampo suprato, jog atėjo ten kur reikia. Pažvelgusi žemyn pastebėjo, jog rankos šiek tiek drebą. Reikėjo daug drąsos, kad pravertų vartelius ir paskambintų į duris. Prieš tai buvo drąskoma abejonių, ar tai tikrai yra tai, ko nori ji. Tačiau įkvėpusi daugiau oro, suprato jog dabar tikrai ne metas praskysti ir žengė lemtingą žingsnį prie paradinių durų. Vis gi, namas dar kėlė didelių dvejonių, tačiau prisiminusi tą šeimą suprato, jog būtent tokį namą jie ir rinktųsi. Pakėlusi ranką garsiai pradėjo daužyti į duris, ir buvo pasiruošusi pasitikti savo likimą. Aišku tai buvo paiką. Turbūt duris atidarys koks Klausas ir ją išvarys o gal net ir kuolą suvarys, tačiau S, labai tikėjosi, jog duris atidarys būtent Finn‘as.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias
avatar

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 12:20 pm

Finas po to kai pabudo, jei taip galima sakyt, šiek tiek nusiramino. Sunku paaiškinti, tačiau galbūt jau susitaikė su mintimi, jog yra orginalas, jog tokia jo šeima ir jie gyvens amžinai. Tas jo moralės jausmas, kad jiems visiems reikia mirti, dingo it į vandenį. Galima sakyti net priešingai, dabar jis norėjo šeimos, tokios kokia ji buvo dar labai senai. Tad dabar jis tiesiog slampinėjo po Naująjį Orleaną, domėjosi šeimos reikalais, net apsiėmė tvarkyti finansus. Ir štai, šiandiena dar viena rutinos kupina diena. Nieko ypatingo, viskas, kaip ir visados. Tik išgirdęs nelauktą beldimą, kiek suklūsta, vis gi namie ir taip nieko nėra be jo, o galiausiai jis jokių svečių nelaukė. Jau po poros sekundžių atsidūręs prie durų jas atidaro. Iš pradžių mina buvo kaip ir visados, rūsti, šalta, stiklinės akys, tačiau išvydus raudonplaukę, viskas persimainė į nuostabą. Tai lyg haliucinacija jam, negalėjo patikėti ką mato, tiesiog nutirpo visas kūnas.
Atgal į viršų Go down
People who sleepwalk literally follow their dreams.
avatar
Vardas : Gustė

Parašiau : 295

Meilės : 90

Prisijungiau : 2014-06-11


RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 12:33 pm

Kol namų gyventojas darė duris, Sagei tai atrodė tarsi amžinybė. Pamačiusi kas stovi priešais ją, ji tuo negalėjo patikėti, tad visa sustingo ir siaubo kupinomis akimis spoksojo į jį. Prieš ją stovėjo tas žmogus, kuris jai suteikė amžinąjį gyvenimą ir gabalėlį meilės, tas kuris visiškai pakeitė merginą. Kad ir kokia šalta ir geležinė ji dėjosi, tačiau prieš šį vaikiną ji buvo tarsi trapi gėlė. Penkias minutes , kurios praėjo tarsi amžinybė, ji stovėjo visa sustingusi ir žiūrėjo į visai nepasikeitųsį vaikiną, tyla ir energija bėgiojųsi tarp jų grežė smegenis, kol pagaliau ji atsitokėjo ir puolė vaikinui ant kaklo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias
avatar

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 12:42 pm

Orginalas dar bandė jos ieškoti, tačiau tai buvo paika. Žinoma vis dar neatleido už nudūrimą, nes taip ir dingo jo meilė. Bet kas gi galėjo pagalvoti, kad po tiek metų, jo raudonplaukė jį patį suras. Buvo itin moralus, griežtas ir kartais net agresyvus, kuriantis planus. Regis toks jau šios šeimos bruožas. Bet Sage jį pakeisdavo į gerąją pusę, jam nereikėdavo galvoti, kaip čia ką užmušus, nes gyvenimas paprasčiausiai atrodydavo gražesnis. Ir štai jo smulkutė gyvenimo meilė, jam visados atrodanti bejėgė ir trapia, kurią reikia apsaugoti, stovėjo čia pat. Negalėjo patikėti savo akimis, net bijojo pajudėti, it šis vaizdinys lyg sapnas išsisklaidys. Tačiau ta nutraukė jos apkabinimas, tą pačią akimirką Finas ją stipriai apglėbė, bei palenkė galvą, kad tik būtų arčiau josios.
- Čia tu, čia tu.. - Tyliai šiai kartojo į ausį, vis dar dvejodamas savomis akimis, bet net ir jos saldus kvapas regis nepasikeitė.
Atgal į viršų Go down
People who sleepwalk literally follow their dreams.
avatar
Vardas : Gustė

Parašiau : 295

Meilės : 90

Prisijungiau : 2014-06-11


RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 12:54 pm

Ir štai tas lūžis. Apsikabinusi jį negalėjo paleisti, tačiau kaip mergina ji buvo gan emocinga, o tapus vampyrei tos emocijos dar labiau sustiprėjo. O kai dar tokia situacija ji jų nebegalėjo valdyti, tad ašaros bėgo tarsi lietaus lašeliai. Pagaliau pabuvusi gan ilgai jo glėbyje išsivadavo iš jo ir gan piktai o gal ir liūdnai į jį pažvelgusi pastūmė su abiem rankom, ne stipriai, tačiau parodydama jog pas ją laksto labai daug įvarių emocijų.
- Tu manęs neieškojai! Kodėl palikai? .- vis dar negalėdama susiprasti stovėjo prie pat jo ir žiūrėjo žaibuodama akimis. Juk jis Originalas, galėjo lengvai ją susirasti, tačiau jai atrodė jog visai neieškojo.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias
avatar

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 1:12 pm

Dauguma moterų jį tiesiog erzindavo, negalėdavo jis jų pakęsti, visos atrodydavo arba bukos arba nuobodžios. Tik ne jo raudonplaukė. Pastaroji išsiskyrė kažkuo iš minios kitų merginų, gal kvaila taip manyt, bet pamilo ar bent jau pajuto jai simpatiją pirmą kartą sutikęs ją. Tad dabar tiesiog norėjo ją laikyti glėbyje ir daugiau niekados nepaleisti, norėjo jos tik sau ir niekam kitam. Nenorėjo, kad šioji atsitrauktų, bet bijojo ką nors padaryti ne taip, kad ji nedingtų iš jo gyvenimo. Užteko pamatyti jos ašaras ir veide pasirodė nerimas, negalėjo jos matyti verkiančios, tai buvo itin skaudus vaizdas jo širdžiai. Žengęs žingsnį į priekį arčiau jos, jis suėmė jos veidelį rankomis, bei nykščiais pasistengė nuvalyti ašaras.
- Neverk, tu tik neverk. - Stengėsi švelniai šią raminti. Jo akys buvo įsmeigtos į josios, vis dar nesugebėjo patikėti, kad mylimoji taip lyg niekur nieko atsirado prie namų durų. - Ieškojau, mieloji, aš tavęs ieškojau. - Aišku nutylėjo pora faktų apie chaosą šeimoje, bet tai pasakys kai raudonplaukė nusiramins.
Atgal į viršų Go down
People who sleepwalk literally follow their dreams.
avatar
Vardas : Gustė

Parašiau : 295

Meilės : 90

Prisijungiau : 2014-06-11


RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 1:33 pm

Mergina aišku atsileido. Negalėjo pykti ant vyro, jį sutikus po devynių šimtų metų. Tam bus dar daug laiko, tačiau viduje verdantis pyktis ir didelė meilė, kartu labai sunkiai derinosi. Šiek tiek nusiraminusi, ji pati nusibraukė savo kvailas ašaras. Praskydo kaip maža mergytė negavusi saldainio, o šį susitikimą ji repetavo ištisus metus galvoje. Dabar viską sugadino. Nusišypsojusi ji žvelgė gan šiltai į jį.
- Ar pakviesi į vidų?- žinojo jog kvaila to klausti būtent dabar, tačiau nenorėjo čia zyzliotis prie slenksčio.Laimė tiesiog spinduliavo joje nors iš pradžių buvo drąskoma įvairiausių dvejonių. O jei jis susirado naują meilę? Ji buvo įsitikinusi jog Finn’as ją pamiršo įsisukdamas į kitą romaną, bet tai nebuvo nieko teistino.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias
avatar

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 1:42 pm

Finas stebėjosi, kur ji visą tą laiką buvo? Regis kiek ją pažinojo, kiek laiko jie du buvo drauge, visą laiką jis stengėsi ją saugoti, o dabar jautėsi kaltas, kad ją paliko. Na iš tiesų netiesiogiai ir ne savo noru ją paliko, bet. Neįsivaizdavo jos vienos, tokios trapios kur nors dideliame mieste, ne kartą po pabudimo jį kankino mintys, kad galbūt jos nėra jau ant žemės paviršiaus, bet štai, ji pati jį rado. Jau po akimirkos išvydęs vampyrės šypseną, nejučia ir pats nusišypsojo, iš karto geriau pasijuto pamatęs jos laimingesnį veidelį. Sage tik prabilus, tyliai nusijuokė, po devynių šimtų metų tokie žodžiai? Na šiai neįprastai porai, galbūt tai ir normalu. Kaip ir priderama pasitraukė nuo kelio į namą, kad ji galėtų žengti į vidų, bet akių negalėjo atitraukti, stebėjo kiekvieną jos judesį, it bijodamas, kad ji pabėgs.
Atgal į viršų Go down
People who sleepwalk literally follow their dreams.
avatar
Vardas : Gustė

Parašiau : 295

Meilės : 90

Prisijungiau : 2014-06-11


RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Kv. 06 12, 2014 3:19 pm

Štai ir viskas. Pagaliau gyvenimas atsistojo į savo vėžes, tarsi nieko nebūtų buvę. Tik didelė pauzė. Nusišypsojusi Sage žengė žingsnį per slenkstį visai šalia Finno, ir žvilgtelėjusi į jį gan nedrąsiai nusišypsojo. Reikėjo dar truputėlio laiko, kad ji prisipratintų prie vaikino, nejaustu keisto jausmo tarsi jis būtų visai nepažįstamas. Su rankomis šiek tiek pasitaisiusi sijoną apžvelgė viską , ir vos neišsižiojo. Visose vietose yra buvusi, bet šis namas atrodė tarsi muziejus. šiek tiek žvilgančios akys nusileido žemyn ir sustojo ties vaikino veidu.
- gražūs namai.- štai dabar tas etapas, kai ji su juo šneka tarsi su nepažįstamu žmogumi, nesvarbu jog prieš devynis šimtus metų ji dėl jo metė visą savo gyvenimą ir tapo vampyre. Šypsena tebepuošė raudonplaukės veidą, o ji pradėjo vaikščioti apsižvalgydama. Senai neturėjo pastovių namų, dažnos klajonės, žmonių kvotimai ir beveik jokio laiko sau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias
Svečias
avatar

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Št. 06 14, 2014 4:44 pm

Finas vis dar negalėjo patikėti savo akimis. Bet daugiau savo meilės ji tikrai nežada paleisti iš rankų. Regis kol jos ieškojo, buvo praradęs viltį ją rasti, todėl ir pridarė įvairių niekšybių savo šeimos nariams. Bet dabar jis žinojo, kad viskas bus kitaip, jis bus su savo Sage, ir norės gyventi amžinai. Šeima, jam po budimo, svarbiausia. Ir lai niekas nebando priliesti jo šeimos arba mylimosios, nes kris galvos.
- Meile mano, ar tu išalkusi? - Jo veide jau senai nebuvo šypsenos, o dabar žaidė menka. Ir jam rūpėjo jos saugumas ir jos savijauta. Tiek metų būnant kartu, fiziniai poreikiai tampa antraeiliai, visų pirma psichologiniai jausmai. Aišku jis jos geidė, bet visų pirma jam buvo svarbi merginos savijauta ir būsena, norėjo su ja pašnekėti, viską paaiškinti, ir kad ir kaip šioji nesutarė su Rebeka ir Niklausu, jai teks apsistoti čia, nes Finas jos niekur neišleis, bet ir nepaliks savo šeimos.
Atgal į viršų Go down
People who sleepwalk literally follow their dreams.
avatar
Vardas : Gustė

Parašiau : 295

Meilės : 90

Prisijungiau : 2014-06-11


RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   Sk. 06 15, 2014 1:44 am

Vis dar žvalgydamasi pažvelgė į laikrodį ant rankos. Laikas jau senai jokios įtakos gyvenimo tempui nebedarė, tačiau kažkoks įprotis vis žinoti laiką buvo išlikęs. Žvilgtelėjo į vaikiną ir nusišypsojo.
- O ką turi pasiūlyti?- kilstelėjo gan išriestą antakį. Žinojo, jog dabar atėjo kažkokia nauja mada pradėti maitintis bembiais ir panašiais vargšais gyvūnėliais. Mergina net būdama žmogumi negalėjo nuskriausti mažo kačiuko ar dar kokio mielo gyvūnėlio, tad ir dabar negalėjo ramiai suleisti ilčių. Žmogaus krauju jau nuo senų senovės maitinosi ir nematė jokių problemų. Realiai jau buvo atbukęs užuojautos jausmas, tad žmonių gyvybės mažai ką bereiškė. Užsigalvojusi visai ne apie tai ką reikia mergina šiek tiek pasimetė ir atsirėmusi į sieną laukė kol vaikinas ją kur nors nuves. Kad ir kokia nagla būtų, svetimuose namuose buvo sunkoka vaikščioti kur panorėjus. Nužvelgusi Finn‘ą nuo galvos iki kojų galų negalėjo nepastebėti, jog vaikinas tapo kažkuo patrauklesnis. Žinojo jog pasikeisti jis negalėjo, tačiau ar šukuosena ar kostiumas jį darė velniškai seksualiu. Ji net nepajuto, ant kiek buvo pasiilgusi tų švelnių bučinių ir globėjiškų apkabinimų. To gyvenime trūko ir neužpildysi niekuo prarastos meilės. Užtat dabar buvo įsitikinusi, jog jie turės visą pasaulio laiką atsibūti ir atsidžiaugti vienas kitu, nebet nedoreliai brolis ir sesuo, kaip aną kartą, išardys jų meilės lizdelį.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   

Atgal į viršų Go down
 
in/out
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heart of Darkness :: something different-
Pereiti į: