rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Christina Freya Whitmore
I wish I could say I felt guilty for what I did.
I don't.
Christina Freya Whitmore
Vardas : Ingrida

Parašiau : 5220

Meilės : 7385

Prisijungiau : 2013-06-08

Meilė : šipina Cethan <333

I wish I could say I felt guilty for what I did.I don't.

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Baras   Baras Icon_minitime1Pir. 04 13, 2015 3:49 pm

..
Atgal į viršų Go down
https://heartofdarkness.forumlt.com
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 3:13 pm

Visai neplanuotai hibridas priėjo vieną iš Orleano pasilinksminimo įstaigų.Miestas šiandien ūžė, tarytum visi švęstų su juo.Diena buvo visai pakenčiama, nes galų gale jis atsikratė savo tetulytės ir galėjo stebėti dar vieną tragišką savo motinos galą jai kilniai besiaukojant...Ta šeima - su ja tikrai nenuobodžiausi.Šiandien Klausas jautėsi kaip niekad patenkintas,todėl sugalvojo pasitikti šią dieną džiugiai, švęsdamas bare. Tiesa, jis buvo girdėjęs ,kad raganos rengia sąmokslą prieš Mikaelsonus ,tačiau jam nerūpėjo nei raganos, nei jų kiti jų kėslai.Tai viso labo buvo tik nereikšminga smulkmena, nes savo tikslus Klausas jau pasiekė ir viskas klojosi taip ,kaip jis norėtų..
Ir nesvarbu ,kad vienatvė buvo nuolatinis šio vienišiaus palydovas ,tačiau jis mėgavosi tuo,jog niekas jam netrukdo.Baro šviesos ir visa atmosfera nuteikė gana palankiai jį ,todėl jis nieko nelaukęs priėjo prie baro ir klestelėjo ant kėdės.Nelabai kreipė dėmesį į aplinką, tik tingiai burbtelėjo ,kad jam atneštų išgerti, demonstratyviai mostelėdamas ranka, tarsi taip  paragindamas barmeną pasijudinti ,nes šis kurį laiką buvo sustingęs ir tiesiog spoksojo į hibrido veidą.Kai šis nuėjo ,Klausas tiesiog pradėjo spoksoti į vieną tašą, okai gavo savo gėrimą tiesiog paėmė jį į rankas ir pradėjo siurbčioti.Nelabai skubėjo jis ,nes galėjo sėdėti čia kad ir kiaurą dieną.Tikriausiai taip ir padarys,todėl dabar apie viską mąstė, ypač apie savo planus ,kurių turėjo be galo daug .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 3:58 pm

Po sunkios situacijos bažnyčioje,mergina norėjo atsipalaiduoti,todėl patraukė į savo mylimą barą.Žinojo,jog tie darbuotojai kurie čia prieš tai dirbo negyvi,nors jai tai buvo ne motais.Jai rūpėjo stiklinė viskio.Todėl atsibeldusi prie baro,užsisakė gėrimą ir žaismingai nusišypsojusi apžiūrėjo patalpą.Gėriantys vyrai ją akimis rijo,o barmenes nepatenkintos murmėjo sau po nosimi.Genevievai tai labai patiko,bet to neparodė.Pasisukusi į kitą pusę pastebėjo JĮ.Kiek užsižiūrėjusi greitai nusisuko į barą.Pradėjusi nagais kažką piešti ant stalo,vyjo mintis,kad jį netrenkt žaibu ar nesulaužyti kaulų.Gavus viskį,greitai jį išgėrė ir paprašė vėl to paties.
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 4:07 pm

Klausas tuo tarpu nieko nepastebėjo ir toliau mėgavosi savo gėrimu.Nelabai jam rūpėjo baro aplinka bei įeinantys ir išeinantys žmonės, mat šiandien Klausui buvo ''gera'' diena..Jis nusprendė ją praleisti ją tradiciškai bare,kuriame buvo tiek pilkos masės,kad įeinančios Genevieve jis net nepastebėjo ir nesivargino į ją atsisukti.Be to ji viso labo jam buvo eilinis žmogus tai nelabai kreipė dėmesį į tą moterį...Hibridas buvo paskendęs savo apmąstymuose kaip visada ir jos suko planus apie išdavikus ,kurie turėjo sulaukti savo pelnyto galo ir apie sąmokslus ,rengiamus prieš jį.Jis turėjo savo šnipų ,todėl dabar jį pasiekė gandas ,kurį jis norėjo patikrinti.Šią akimirką jis neskubėjo veikti ,mat turėjo viską gerai apgalvoti..Aišku mirtis tai nebuvo ta bausmė, kurią jis buvo parengęs tiems ,kurie jį išduoda, jis buvo kur kas originalesnis...Tarsi pats sau nusišypsojęs, Klausas vėl užsilenkė tą viskio stiklinę ir paprašė dar.Barmenas nedeslsdamas įpylė jam to gėralo ,Klausas tingiai pateliuskavo tą  skaidrų skystį ir vėl susimąstė apie savo planus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 4:13 pm

Akies krašteliu mergina vis stebėjo hibridą.Nei kiek nepasikeitęs.Visgi sugalvojusi vieną planą,gavusi savo užsakymą,Gev nušoko nuo kėdės ir priėjusi prie Klauso,prisėdo prie jo,-tikiuosi netrugdau?,-plačiai nusišypsojusi parodė visus savo dantukus.Nelaukiusi atsakymo,mergina užkėlė koją ant kitos kojos ir kiek apnuoginusi šlaunį,pasirėmė ranka galva,-ir kodėl gi toks vyras,kaip jūs yra vienas ir taip susimąstęs?,-kilstelėjusi antakį paėmė savo stiklinę ir gurkštelėjo laukdama atsakymo iš sėdinčio vyro
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 4:26 pm

Tas skaidrus skystis taurėje, privertė Klausą dar labiau paskęsti savo mintyse ir jis visą laiką žiūrėjo į tą stiklinę kaip užhipnotizuotas.Neketino ilgai čia užsibūti ,nes čia buvo pilna žmonių ,kurie jam trukdė.Tas kraujo kvapas, sklidantis aplinkui tikrai kėlė daug pagundų...Jis nenorėjo kam nors netyčia nusukti galvos visiem matant, bet jei taip ir toliau Klausas paprasčiausiai ims ir neatsilaikys prieš tiek pagundų...Jis beveik negirdėjo ,kai link jo pradėjo eiti moteris.Jis užuodė tik jos kraujo kvapą ir girdėjo besidaužančius širdies dūžius ,kurie vis artėjo.Jis manė,kad čia šiaip koks žmogus,kuris neilgai trukus pasišalins ir paliks jį vieną, tačiau išgirdo balsą ,gana saldų moterišką balsą. Jis neiškart atsisuko į Genevieve, tik tingiai burbtelėjo jos pusėn ,tarsi ji nedomintų jo.
-Ar tau neatrodo ,kad jei būčiau norėjęs kompanijos ,mieloji, tai nesėdėčiau čia vienas su šia viskio taure rankose? ,- ironiškai nusišypsojo ,o tada pakėlė galvą į Genevieve.Nužvelgė jos moterišką siluetą,kuris jam neatrodė matytas.  - Tu pirmoji , kuri mane pamačiusi nebėgo kuo toliau nuo manęs.Paprastai visi žino ,kad nuo manęs reiktų laikytis kuo atokiau ,taigi tu neturėtum būti ta išimtis, širdele-tokį lyg ir patarimą davė ir šyptelėjęs Genevieve užsivertė taurę.Buvo toks pats kandus ir ironiškas šiknius kaip visada, net ir tokios moters draugijoje... Jis norėjo pažiūrėti ar jo kalbos ją atbaidys ,todėl žvelgdamas į tą jos dailų veidelį tiesiog laukė, kol ji pasitrauks ,mat buvo įsitikinęs, jog turėtų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 4:35 pm

Išgirdusi vaikino balsą,mergina net krūptelėjo.Tas britiškas akcentas privertė jos širdį plaktį dar greičiau.Linkčiodama galva,mergina ale klausėsi jo.Klauso lūpos priminė viską,kas tarp jų buvo.Genevievai hibridas buvo ne tik sugulovas.Ji jautė jam kažką daugiau,bet vis bijojo prisipažinti.Dabar buvo puiku proga pradėti viską iš naujo,kol jis nesupras kas ji iš tiesų,-o gal aš tau užsakysiu butelį ir tu apsiraminsi?Esu ką tik atvykusi iš Europos,o tu labai nedraugiškas.Privalai mane sudominti,kad pasilikčiau šiame mieste,-mirktelėjusi jam prikando gundančiai lūpą ir laukė jo kitų veiksmų
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 4:56 pm

Reikia pripažinti šita moteris turėjo gana dailias moteriškas formas ir bet kuris jau būtų jai po kojomis.Klausas dabar į ją žiūrėjo visai kitomis akimis, nes kažkodėl jos kraujas labai ją gundė.Jis pajautė nenumaldomą norą suleisti savo dantis jai į kaklą, nors tai ir nebūtų labai geras žingsnis visiem matant ..Žmogiūkščiai buvo užsiėmę savo reikalais , tad tikriausiai jokios grėsmės nėra, jog juos pastebės.
-Jei tik nori labai palaikyti man kompaniją lav, aš neprieštarauju..Tikiuosi ,jog po to nesigailėsi  šio savo žingsnio ..,- šyptelėjo jai ir pastatė taurę ant baro stalviršio.Prisitraukęs kėdę arčiau jos kiek tik įmanoma, vėl nužvelgė ją ir priartėjo.Šiek tiek pasilenkė prie Genevieve veido ir pradėjo ranka liesti jį taip gana švelniai ,kol liesdamas ją nukeliavo iki jos kaklo.Žiūrėjo į jį ,kaip į patį geidžiamiausią dalyką pasaulyje.Iškart neparodė savo ilčių,nes nenorėjo gąsdinti jos ,o ir šiaip elgėsi gana švelniai kaip su moterimm...Kol galiausiai jis lėtai priartėjo prie jos kaklo ,tarsi ketindamas jį pabučiuoti ,tačiau ištiesų suleido savo dantis jai į kaklą ir apsikabino Gnevieve tam ,kad ji pajudėti negalėtų,tiksliau ,kad ji nespurdėtų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 5:30 pm

Kai Klauso veidas pasikeitė,buvo aišku,kad kažkas bus.Tačiau besišypsodama mergina tik jį nužiūrinėjo,-įdomu,kokio gi žingsnio,brangusis,-šyptelėjusi Gev kiek krūstelėjo kai hibridas pradėjo link jos artėti.Kai pajuto vyro kvapą,merginą užvaldė tie patys jausmai,kurie buvo tarp jų paskutines savaites prieš jos mirtį.Pajutusi Klauso alsavimą,iš jos lūpų pasigirdo tikrasis Genevievos akcentas ir pilnas hibrido vardas,kuriuo ji visada jį vadindavo, - Niklausai..,-ir sukandusi dantis suėmė rankomis jo kelius bei stipriai juos suspaudė kentėdama nemalonų ir skausmingą įkandimą
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 6:00 pm

Žinoma, Klausas manė,jog neapdairiai pasielgė, nes neužkalbėjo jos prieš jam įkandan jai į kaklą.Be abejonės  mergina netrukus ims klykti ar kažkas panašaus ,tačiau ji neišleido nė garso.Tai tikrai nustebino hibridą ir jam jau pradėjo kilti įtarimas,kad galbūt jie gali būti pažįstami ,nors jis nėra jos akyse regėjęs.Jei ji nebūtų ištarusi jo vardo tai galbūt jam nekiltų jokio įtarimo ,tačiau kaip diena buvo aišku, jog ji pažino jį.Panašu ,kad ji netgi mėgavosi tuo ,kad Klausas staiga sugalvojo tai  padaryti ir papuošti merginos kaklą savo dantų žymėmis.Šiek tiek atsitraukęs nuo jos kaklo ,Klausas pažvelgė į savo kelius ,nes pamatė,jog ji stipriai įsikibusi į juos.Pagaliau jam ėmė rastis suvokimas ,kad ji tikrai nėra paprastas žmogus...Ištiesų ši moteris jam pradėjo kelti gana didelį įtarimą.Nusivalęs savo lūpas ,kurios buvo aplipusios krauju, Klausas vėl  pasisuko   į Genevieve.
-Kaip matau ,mieloji ,esi ne iš kelmo spirta...Ne pirmą kartą tenka tapti vampyrų gardėsiu? ,- ironiškai paklausė jos ir padavė jai kažkokią nosinę, gulėjusią ant baro.  - Čia už tai ,kad tau puikiai sekasi.... ,- kreivai šyptelėjo ,ištiesų tai Genevieve jį sudomino.Aišku jį labiausiai sudomino tai ,kad ji nepabėgo nuo jo..Bet koks normalus žmogiūkštis jau būtų į kojas dėjęs ,o ji tiesiog liko sėdėti savo vietoje..- Kas tokia būsi ? - netrukus jai metė klausimą ir demonstratyviai kilstelėjo antakį.Vėl pasiėmė taurelę į rankas ir pagėrė iš jos.   -Žinau ,kad neesi paprastas žmogus,manęs neapgausi ..,- kreivai šyptelėjo ,tikėdamasis ,jog ji pagaliau atskleis savo tapatybę.Genevieve kraujas Klausui tikrai labai patiko  ir nežinia kodėl šiuo metu labiausiai jį ir traukė.


Paskutinį kartą redagavo Niklaus Mikaelson, Sk. 05 17, 2015 6:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 6:08 pm

Kai Klausas siurbtelėjo jos kraujo,Gev jau norėjo sumurmėti kokį burtažodį,bet visgi gerai,kad to nepadarė.Vyrui atsitraukus,mergina paėmė nosinę ir pridėjo ją prie įkandimo.,-Tikrai ne pirmą kartą,mielasis.Iš karto supratau,kas tu esi.Visi vampyrai geria tą patį,brangų gėrimą ,kurį baro sąraše tikrai nerasi,-šyptelėjusi paėmė savo stiklinę ir iš jos gerokai gurkštelėjo,kad skausmas bent kiek dingtų.,-Esu Abela.Paprasta mergaitė iš Europos.Skaičiau internete,jog Naujasis Orleanas mistinių būtybių miestas,todėl atvykau būtent čia su jumis susipažinti,-šyptelėjo,-galbūt ne paprastas,o su galiomis.Esu raganaitė,bet neįsivaizduoju kaip burti.Mano motina mirė,kai man buvo dešimt metų.Todėl mokytojo neturėjau,-ale trūkčiodama petukais pasakojo išgalvotą istoriją,-o tu pats kas busi?,-ale labai nusimunusią pavaidino
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 6:27 pm

Klausui šis pokalbis atrodė ganėtinai keistas.Kreivai šypsodamasis jis stebėjo ją ir laukė tolimesnių jos veiksmų.Kažkoks paranojiškas pojūtis jį persekiojo ,jog pažįsta ją ir kad ji vedžioja už nosies jį.  
-Gerai ,tada žinosiu į ką kreiptis ,jai man prireiks maisto..O tu kaip matau šiam vaidmeniui sutverta mieloji,- vėl žvilgtelėjo į ją ir perbraukė per jos skruostą specialiai ,tarsi mėgintų ją erzinti,tačiau netrukus patraukė ranką.Kiti jos žodžiai buvo ganėtinai juokingi ,ypatingai šioje situacijoje.Ji čia atvažiavo tam ,kad susipažintų su antgamtiškomis būtybėmis ir taptų jų maistu...Ir kas galėjo tuo patikėti? Galbūt visiškas idiotas, o Klausas toli gražu tokio nepriminė. - Ir  tikėjaisi čia rasti tą mokytoją? Ką mėgini apgauti ,širdele? Manęs tikrai neapgausi ,nes aš žinau ,jog esu anksčiau tave sutikęs ,- kad ir kaip absurdiškai tai skambėjo ,tačiau tai buvo tiesa.Jos dailus veidelis jam neatrodė matytas ,tačiau ta jos kalbėjimo maniera ir elgesys kažką priminė.Paskutinis jos klausimą išmušė jį iš vėžių, todėl jis pradėjo juoktis. -  Na, dar neesu kurčias ar tokiu mane laikai? Kątik paminėjai mano vardą ,tai manau man net nereikia pristatyti..? .- retoriškai paklausė ir galiausiai nustojęs juoktis vėl kreivai šyptelėjo ir pagėrė iš savo taurės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 6:33 pm

Kraipydama galvą,Genevievai nusibodo visas šis cirkas.Nusišypsojusi plačia šypsena,mergina atsirėmė nugara į stalą,-Niklausai.Maniau,jog tu bent šiek tiek protingesnis ir suprasi,kas aš esu.Visgi esi kaip vaikas,kurį visi vedžioja už nosies.Bent jau džiaugiuosi,kad mano kraujas tau patiko,o dabar...,-nutilusi mergina užmerkė akis,o atsimerkė vienu rankos mostelėjimu sukėlė Klausui menką galvos skausmą,-ir kurgi ta kvaiša Heilė,kuri mane nužudė?Jos laukia tas pats,-kilstelėjusi antakį stebėjo hibridą,bet ilgai jį nekankino.,-Nupirksi dar savo senai draugei gėrimo?,-plačiai šypsodamasi apsilaižė lūpas,tarsi jį gundytų
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 6:50 pm

Klausas nesitikėjo ,kad įvykiai pasisuks tokia linkme, todėl iš jo veido greitai dingo ta kandi šypsenėlė, kurią jis turėjo anksčiau.Pagaliau jis suprato su kuo turi reikalą ir kas priešais jį sėdi ne kas kitas ,o Genevieve...Toji moteris neigiamai veikė hibrido nervus ,todėl vos jai prakalbus jis norėjo mažų mažiausiai nusukti jai sprandą, tačiau netikėtai ji pasiuntė jam galvos skausmą.Hibrido veidas persikreipė iš pykčio, nes čia ta pati moteris ,kuri norėjo nužudyti jo vaiką ...
- Genevieve ,- žiūrėjo į ją tokiu žvilgsniu tarsi čia pat norėtų imti jai ir nusukti sprandą ir ne tik. Tiesa, kolkas tai būtų ne itin apdairus žingsnis ,todėl jis to nedarė, bent jau kolkas.  - Geriau dink man iš akių, širdele ,nes man dabar labai sunku atsispirti tam tikroms pagundoms.. ,- ironiškai tarė , nes tikrai nebuvo sužavėtas jos draugija.Suspaudė  tą taurę rankose ir gėrė,nusisukęs nuo jos , kol ji nepaminėjo Heilės, nes tada jis prisiminė apie Hope. - Tavo labui verčiau nesiartinčiau prie mano dukters, nes šįkart nebūsiu toks gailestingas,koks buvau praeitą kartą .. ,- kreivai šyptelėjo ,o jai paminėjus draugus nusijuokė ir vėl.  - Jei manai ,kad mūsų santykius galima paibrėžti tokiu žodžiu tai tikrai labai klysti... , - iš pykčio netgi suspaudė tą taurę taip ,kad ji nežymiai įskilo.Šios raganos kompanija jam tikrai nebuvo priimtina ir apskritai ji jau geriau nebūtų pasirodžiusi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 6:59 pm

Mergina viską stebėjo su šypsena veide.Jai patiko,kad Klausas taip pyksta.Ta akimirka jis visada atrodydavo be galo seksualus.,-Mielasis,nusiramink.Man tavo dukros nereikia.O tada viską dariau dėl raganų.Tie laikai baigėsi.Pati dabar nekenčiusavęs ,dėl to ką norėjau padaryti.Tai juk vaikas.Bet gavau už tai tą,ką nusipelniau.,-užkėlusi koją ant kojos,Gev tik stebėjo Klausą,-neatėjau tau keršyti,nei dar ko.Norėjau tik pasakyti,jog jei kažkas kada nors atsitiks ar reikės pagalbos,aš tau ją skolinga.Tai kad,jei norėsi mane rasti,žinosi kur ieškoti,-mirktelėjusi jam tiesiog nušoko nuo kėdės ir apsidairiusi nuėjo atgal prie savo kėdės,ant kurios patogiai įsitaisė.Pakvietusi barmeną užsisakė viskio butelį.Šią nakt ji norėjo nusigerti.O į Klausą net nežiūrėjo ir nekreipė dėmėsio,lyg jo ten ir nebūtų.
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 05 17, 2015 7:38 pm

Taurė,esanti Klauso rankose  buvo taip smarkiai suskilusi ,kad bet kurią sekundę galėjo išlakstyti į šimtus šukių.Genevieve jis nekentė ir tai nebuvo paslaptis tikriausiai net jai pačiai.Apskritai ką jis gali jausti moteriai,kuri norėjo nužudyti jo vaiką? Kai ji prakalbo, Klausas nesakė nė žodžio.Pradėjo svarstyti visas galimybes ir visus už ir prieš.Jei jau ji taip geranoriškai siūlosi padėti ,tai tikrai būtų galima ją kur nors panaudoti...Na, naudos išpešti tikrai galėjo kaip ir seniau ,tai kodėl gi dabar to nepadarius? Žinoma, jis ją stebės, tik dabar sekančiais savo veiksmais norėjo ją išbandyti.
-Gerai ,gal ir galėsi būti man naudinga, jei tik išlaikysi tam tikrus išbandymus .... ,- vyptelėjo laikydamas viskio taurę ir kai Genevieve pakilo nuo kėdės, jis atsirado šalia jos ir prisėdo. Kai tik prisėdo atsuko jos smakrą į save ,kad geriau galėtų matyti jos akis.  -Bet nesugalvok manęs išduoti, nes puikiai žinai koks likimas tavęs laukia... ,- be jokių emocijų veide ištarė ir tiesiog kvėpuodamas ale Genevieve į veidą kalbėjo jai. Na,jis elgėsi su ja kaip seniau, kalbėjo taip ,tarsi norėdamas ją įbauginti ,bet ištiesų turėjo kitokių tikslų dėl jos.  -Gali būti tikra, kad anksčiau ar vėliau sumokėsi savo skolą .,- pasakė jai ir paleidęs jos smakrą pagėrė iš taurės.Žiūrėjo į Gen akis kažkodėl be emocijų ,tačiau neilgai trukus nežymiai vyptelėjo.Šios moters grįžimo jis nesitikėjo ir aišku pasinaudoti tuo tikrai neatsisakys, nes juk reikėjo  pakreipti įvykių tėkmę tokia linkme ,kokia jam norėtųsi..O jis visada tai padaro, todėl Gen galės panaudoti išsprendžiant kelis atsiradusius nesklandumus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Pir. 05 18, 2015 4:59 pm

Gev jau buvo pamiršusi,jog ką tik kalbėjo su pačiu Mikaelsonu.Galbūt jai ir nederėjo atskleisti,kas ji iš tiesų,bet po galais,kaip įmanoma prie tokio vyro vaidinti tą,kuria net nesi?Vis dar šypsodamasi barmenui,vis merkė jam akute.Šis vaikinukas tikrai tiks apeigoms,kurią ragana sugalvoja.Kai Klausas vėl prisėdo šalia jos,mergina tik suraukė antakius ir pažvelgė į jį ,- aš išlaikysiu išbandymus?Jei tau manęs reiks,tai ir be jokių bandymų aš tau padėsiu,nes kitaip arba tu,arba kas nors tavo artimas neišgyvens,-trūktelėjusi petukais paėmė savo taurę ir pradėjo ją apžiūrinėti.Kai Klausas atsuko Gev smakrą į jį,ši tik nepatenkinta papūtė lūpas,- vėl mane nužudysi?Tai jau senamadiška,Niklausai,-menkai nusišypsojusi patraukė jo ranką,o prie lūpų pridėjo stiklinę ir iš jos gurkštelėjo.Stebėdama hibrido akis,ragana bandė suprasti,kas vyksta jo galvoje,-nesijaudink,kai reikės,tai ir sumokėsiu,-mirktelėjusi jam viena akute,atsisuko į jį nugara ir toliau gurkšnojo viskį
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Antr. 05 19, 2015 10:51 am

Aišku jeigu šita ragana nori įrodyti ,kad jau išties gailisi ,turės laikytis tam tikrų taisyklių,o jei ne tai jos laukia liūdnas galas.Klausui nerūpėjo ką ji galvoja ,jam svarbiausias buvo jis pats.Be to jis seniai yra sakęs,kad mirtis nėra ta bausmė,mat tai lengviausias kelias, hibridas yra kur kas išradingesnis nei atrodo Gen.
Jai išsakius savo požiūrį, hibridas vėl pradėjo juoktis.O ji tikrai visai nepasikeitė, bet jau turėjo suprasti ,kad su juo žaisti negalima.Nieko nelaukęs ,Klausas tiesiog sugriebė Genevieve ir tiesiog visiem matant ''paguldė ją ant stalo''.
- Negrasink man ,jei tik panorėsiu galiu tau skirti bausmę daug baisesnę už mirtį.Be to tau tai būtų per ne lyg lengva..Darysi taip kaip noriu aš, jei ištiesų  nori man padėti ,tai laikysimės mano plano... Ar viskas aišku,mieloji ? ,- paklausė jos ,tiesiog nuignoravęs sekančius jos žodžius.Vėl per labai mažą atstumą kalbėjo ,beveik jai į veidą.Klauso tonas buvo ramus ,o veide nebuvo nė lašo emocijų.Jis tikrai neketino leisti genevieve spręsti už jį, be to juk ji pati pasisiūlė į pagalbą ,o dabar stato kažkokias sąlygas... Hibridui pasirodė, jog ji bando iš jo tyčiotis , na galbūt taip ištiesų ir buvo ,bet jis to tikrai neleis.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
If you're going through hell keep going...
Caroline Forbes
Parašiau : 246

Meilės : 60

Prisijungiau : 2016-05-29

Meilė : Yra keli vyrai, kuriuos blondinė be galo myli

If you're going through hell keep going...

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Pir. 05 30, 2016 9:04 pm

Kas gi nutiko,o ir kas turėjo nutikti,kad ši blondinė atsirastų Naujajame Orleane?Problemos su mergaitėmis?O gal problemos su meilėmis?Caroline pečius dabar užgulė daug įvairiausių nesąmonių ir todėl ji čia atvyko atsipalaiduoti.O ir su kuo gi būna geriausios linksmybės?Ogi su Klausu.Įsikusi mašiną į miesto centrą,blondinė iš karto privažiavo barą,kuriame dažniausiai galima buvo rasti hibridą.Šviesios garbanos žaidė josios veiduke,o plati šypsena nušvietė kelią link baro.Įėjusi į vidų,ji iš karto pradėjo ieškoti savo aukos akimis,bet nieko neradusi,tik tyliai atsiduso.Ir vėl jis kovoja su savo demonais,o ir priešais.Atvyko ji čia veltui ir išgėrusi galės minti atgal į Mystic.Būtent dabar ji su vaikais gyvena tame miestelyje,arčiau visų,nes Forbes žinojo,jog būtent ten jos mergaitės bus laimingos.Su įvairiausiais apmąstymais,blondinė atkulniavo prie baro,kur paprašiusi ko nors stipresnio,pradėjo baksnoti pirštu į stovintį dubenėlį su riešutais.
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Pir. 05 30, 2016 9:15 pm

Na,Orleane šiuo metu ne kokia padėtis,dėl to paveiktas rūpesčių atsibastė čia ir Klausas.Ne,jis neatėjo čia skandintis alkoholyje,veikiau norėjo kurti planus,kurie padėtų pataisyti padėtį.Ir ko gi jam reikėjo? Galbūt baro,o galbūt ne.Visgi šita miestelyje labai populiari vieta buvo mėgstama ir jo,dėl to jis čia ir užsuko.Šiaip ar taip buvo pakeliui.Tikriausiai jis būtų net neatkreipęs dėmesio į aplinką,tačiau vienos blondinės nebuvo įmanoma nepastebėti.Paskutinį kartą viešėdamas Mf,jis manė,kad daugiau jos niekada nesutiks.Šiaip buvo susitaikęs  su tuo ir ją čia matydamas neslėpė nuostabos.Be abejonės tiesiu taikymu nukulniavo link blondinės,nė kiek nedvejodamas.
-Sveika ,Karolina ,- pasisveikinęs taipogi priėjo link baro,palaikyti blondinei draugijos.Įtarė,kad ji ne šiaip sau atvyko čia,nes Karolina visada kreipiasi į jį pagalbos,vedina kažkokiu tikslu. -Pripažinsiu nustebinai savo pasirodymu,mieloji.Kas tokio svarbaus nutiko,kad sukorei tokį kelią čia? ,-  neslėpdamas šypsenėlės paklausė ir užsisakė išgerti.Nenuleisdamas akių nuo Karo šis akimirką tyrinėjo jos veido bruožus.


Paskutinį kartą redagavo Niklaus Mikaelson, Pir. 05 30, 2016 10:21 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
If you're going through hell keep going...
Caroline Forbes
Parašiau : 246

Meilės : 60

Prisijungiau : 2016-05-29

Meilė : Yra keli vyrai, kuriuos blondinė be galo myli

If you're going through hell keep going...

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Pir. 05 30, 2016 9:35 pm

Vis baksnodama tą dubenėlį,moteriškė net nepajuto,kaip visų vyrų žvilgsniai iš karto nukripo į ją.Gerai,galbūt jos drabužiai buvo per daug atviri tokiai vietai,bet juk ji buvo Klauso teritorijoje ir visi turėjo žinoti,kas per viena ji yra.Pagaliau blondinei prieš nosį pastatė neaiškaus turinio stiklinę.Ši tik pakėlusi antakį žvilgtelėjo į barmeną,kuris buvo apsiuostęs neaiškių miltelių.Bent jau taip pagalvojo Forbes.Ir štai,bare visi nutilo.Keli žmonės sujudėjo,o tada pasigirdo žingsniai.Karolina iš karto pajuto neiašku jausmą savo viduje,todėl jos kūnas iš karto įsitempė.Taip.Tai buvo Klausas.Stebėdama kaip jis sėdasi šalia jos,mergina bandė kažką pasakyti,bet gumulas užstrigo jos gerklėje.Paėmusi stiklinę į ranką,šviesioji varnelė iš karto išmaukė viską iki dugno ir suraukusi veiduką,pakėlė akis į hibridą,-labas ir tau,Nikai,-tyliai pasakiusi,moters veidą papuošė plati šypsena.Tiek metų nematė to,dėl kurio buvo pametusi galvą,o ir svajojo naktimis.Karolina girdėjo apie tai,kad jis turi dukrą nuo vilkės,o ir turi nemažai nuotykių,-žinai,jog tik su tavimi galiu pamiršti savo bėdas.O jų turiu nemažai,-tyliai pasakiusi,moteris pažvelgė į savo sužadėtuvių žiedą ant rankos,o tada vėl pakėlė akis į vyrą,-prašau,padėk man užsimiršti.Žinau,jog tu tai moki,-Forbes veidas vėl nušvito kaip saulutė danguje.Juk pamatė hibridą,dėl kurio sukorė tokį kelią.
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Pir. 05 30, 2016 10:59 pm

Klausas žinojo viską apie blondinę, jau spėjo išklausinėti Stefano atvykęs į Mf.Karolinos gyvenimas apsivertė aštuoniasdešimt laipsnių kampu.Kita vertus ji dabar turi dėl ko šypsotis,juk į jos gyvenimą atėjo dvi mergytės,kurios tikriausiai buvo blondinės gyvenimo prasmė.Na,kad ir kaip ten bebūtų tai Karolinos gyvenimas ir hibridas nebuvo linkęs kištis..Aišku jam įdomu žinoti kaip jai sekasi,bet tikriausiai ji čia atvyko dėl to,kad vėl atsitiko kažkokia bėda.Tikėdamasis išgirsti dar vieną kvapą gniaužiančią istoriją,Klausas nenuleido akių nuo jos.Stebėdamas,kaip ji maukia viską iki dugno,Klausas šyptelėjo.Pasirodo tikrai rimta bėda nutiko,jei blondinė nesiruošia sakyti, bet jei galiausiai prabilus,jis pats atsigėrė viskio.
- Džiaugiuosi,kad esi pasiruošusi su manim pamiršti savo bėdas ,lav ir tik dėl to atvykai į Orleaną?,- stebėdamasis tokiu Karolinos ryžtu paklausė.Jis manė,kad atsitiko vėl kažkas,o čia ji atvyko tik tam,kad praleistų laiką su juo..Na,tikriausiai tame turi būti racionalus paaiškinamas ir suprasdamas jos pasakymą apie bėdas,šis užsakė jai gėrimą. - Puikus būdas pamiršti visas bėdas,šiandien vaišinu aš .,- šyptelėjo jai ir pastebėjęs kaip ji žiūri į žiedą ,šis nieko nesakė,o laukė,kol Karolina pati pradės kalbėti.Na,bent jau jis taip suprato užuominą apie bėdų pamiršimą,galbūt to Karolinai reikėjo.Pats dažniausiai taip daro,kai nori atsiriboti nuo savo bėdų..Dabar kaip tik tam metas.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
If you're going through hell keep going...
Caroline Forbes
Parašiau : 246

Meilės : 60

Prisijungiau : 2016-05-29

Meilė : Yra keli vyrai, kuriuos blondinė be galo myli

If you're going through hell keep going...

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Sk. 06 05, 2016 10:36 am

Tai,kad Klausas buvo susitikęs su Stefuku,blondinė nežinojo.O ir įsiustų,jei tai kas nors papasakotu.Pirmiausiai dėl to,jog tada jos nebuvo šalia.O kaip gi dramos be Karolinos?O antra..juk tai du jos mylimi vyrai.Kai paskutinį kartą visi buvo kartu,jie vos nenužudė vienas kitą,o čia prašom,šie du smagiai pasišnekučiavo apie Forbes gyvenimą.Mergyčių atsiradimas iš ties pakeitė moters gyvenimą.Iš palaidūnės blondinkos išaugo protinga moteris,kuri dar yra mama ypatingosioms mergaitėms.O ir kaip Karolina norėjo apie viską papasakoti Klausui.Juk ji čia dėl to ir atvyko,nors..Stefano pabėgimas sukrėtė jos pasaulį.Jūs tik pagalvokite,kaip turėjo jaustis blondinė,jei ji net sutiko tuoktis su jai nemylimu vyru?Forbes tikrai buvo giliausiojoje duobėje,dėl kurios čia ir atsirado.Susitaikymas su Salvatore negrąžino visų tų jausmų,kuriuos ji buvo paslėpusi po daug raktų.O būnant šalia hibrido,visada viskas tapdavo aišku.,-Taip Klausai.Atvykau pamiršti savo bėdas,pasikalbėti su pačiu protingiausiu žmogumi šioje žemėje,-net nepakėlusi akis į vyrą,ištarė šviesiaplaukė.Galbūt jai ir nevertėjo sakyti tokių žodžių,bet tai buvo gryna tiesa.Pokalbiai su Klausu visada atverdavo senai pamirštą puslapį,dėl kurio taip džiaugėsi moteris.Pradėjusi sukti pirštais žiedą,mergina nekaltai pakėlė akis į vyrą,-Klausai,aš nežinau ką daryti.Padariau didžiausią klaidą savo gyvenime,-tyliai sumurmėjusi vėl nuleido akis į stalą,o pirštais nuėmė žiedą ir suspaudė savo kušmtuke.
Atgal į viršų Go down
Niklaus Mikaelson
Don’t be fooled, love. I’m the devil in disguise.
Niklaus Mikaelson
Vardas : Do :>*

Parašiau : 4057

Meilės : 3840

Prisijungiau : 2014-03-16


Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Pir. 06 06, 2016 12:15 pm

Šiaip tai iš Klausas nėra labai geras klausytojas,bet kas liečia blondinę..Šiuo atveju daug kam jis padarytų išimtį.Juk ji čia atyko dėl to,kad išsipasakotų jam savo bėdas,o Klausas tikrai nepraleis tokios progos pasimėgauti blondinės draugija.Na, jam visada patikdavo kalbėtis su Karolina,tačiau kai paliko MF jau manė daugiau niekada daugiau jos nesutiks..Ir štai ji vėl jam iškrėtė siurprizą ir labai malonų.Be to blondinė mėgdavo kalbėti,tai Klausas dabar ketino jai leisti..Visgi,gal taip pamirš savąsias bėdas,dėl to labiau susikoncentravo į Karolinos  veidą.
- Na,esu tikras,kad aplinkui tave pilna tokių žmonių,bet esu didžiai pamalonintas,kad sugalvojai kreiptis į mane, lav ,- išgirdęs jos žodžius kiek šyptelėjo išgirdęs apie tai,kad jis yra tas,kuris gali jai duoti protingus patarimus..Na,niekada tokiu patarėju nebuvo,bet dėl Karolinos gal verta pabandyti.Kai išgirdo kitus jos žodžius,Klausas išsižiojo tarytum norėdamas kažką sakyti,tačiau beregint užsičiaupė ir nusijuokė.Na,pokalbiai su šia blondine jam visada keldavo šypseną. - Matau,kad tikrai pradedi naują gyvenimą.Iš pradžių sakei ,kad esi koledže ir kuriesi sau naują gyvenimą,dabar suprantu apie ką kalbėjai ,- vyptelėjo prisiminęs tą jų pokalbį,kai blondinės jis prašė prisipažinti,o ši jam atrėžė šiuos žodžius.. Na,o paskui įvyko tai,ko jis tikrai nesitikėjo,bet iki šiol prisimena.Ir ne šiaip kaip  eilinį nuotykį. Žinoma burbėjo kiek nepatenkintas,nes jai dabar blondinė pradės kalbėti apie savo lovos reikalus, Klausas matyt greitu metu išgaruos iš čia kaip dūmas. -  Ir kas gi dabar nutiko? Išrinktasis nepateisino tavo lūkesčių? ,- ironiškai paklausė,stebėdamas blondinės veido pasikeitimus.Dar kiek užsigėrė gėrimo ,tačiau visą laiką laukė,ką gi blondinė pasakys.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
If you're going through hell keep going...
Caroline Forbes
Parašiau : 246

Meilės : 60

Prisijungiau : 2016-05-29

Meilė : Yra keli vyrai, kuriuos blondinė be galo myli

If you're going through hell keep going...

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1Antr. 06 07, 2016 5:45 pm

Galbūt Klausas ir nėra geras klausytojas,bet koks skirtumas?Dabar Karolinos gyvenime buvo tik keli žmonės - mergaitės ir Alarikas.Daugiau su niekuo mergina nebendravo.Kiekvienas turėjo savų problemų ir tai dar labiau žlugdė blondinės planus.Juk ji norėjo nors kartą drauge susėsti prie bendro stalo,kur Bonė būtų su Enzo,Deimonas ir Stefanas,kuris ir vėl atsirado šiosios gyvenime.Bet prie stalo norėtų matyti ir šį,šalia sėdinti vyrą,kurio šypsena ištirpdo net menkiausia ledą jos širdies gilumoje.Erzinantys žodžiai,nekalti žvilgsniai,o ir kartais bučiniai..Šie dalykai visada buvo susiję tik su Mikaelsonu.Po to karto miške,moteris niekaip negalėjo pamiršti hibridą.O kaip galima pamiršti tokį vyrą?Nuo visų šių minčių,vampyrės veidas net padengė raudonis,bet ką padarysi,toks ji jau padaras,-Klausau..Tiesiog kalbėk.Pasakok bet ką,kad tik galėčiau nukreipti savo mintis.Manau,jog girdėjai,jog..,- "buvau nėščia ir susilaukiau vaikų"?"Turiu šeimą,bet man trūksta tavęs"? ,- turiu mažas mergaites,su kuriomis kartais negaliu susitvarkyti.Bet kaip žinant,pats turi dukrą ir turėtum mane suprasti,-blondinei šyptelėjus,nukreipė žvilgsnį į butelį.Ji vis dar negalėjo suprasti,kodėl Klausas nebandė kovoti dėl jos.Kodėl aną kartą permiegojo su ta vilke,dėl ko dabar turi vaiką.Pavydas buvo juodos spalvos,bet ką jau padarysi.Kiekvienas turi savo gyvenimą,kuriame yra šeimininkas.Karolina tikrai nepradės pokalbį apie lovos reikalus ir meiles.Jai to nereikia,o tuo labiau kalbant su hibridu.Moterai reikėjo tik šypsenos,balso,kuris galėjo užburti jos mažą pasaulį,-tu geriau pasakyk,kaip gi gyvuoja Orleanas?Matau,čia nieko nepasikeitė,-banydama pakeisti temą,apsidairė aplinkui,o tada sustojo žvilgsniu ties vyru.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Baras
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Heart of Darkness :: Baras-
Pereiti į: